For All Mankind
92/100 - 57×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Coral Peña, Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Chris Bauer (Deke Slayton), Daniel David Stewart (Nick Corrado), Robert Bailey Jr. (William Tyler)

Ellen Waverly

Ellen Waverly

Jedna z kandidátek na astronautky NASA, která o sobě skrývá tajemství.

Sezóny 4
2019 - 2023

Ellen je jednou z askanek, nebo-li kandidátek na astronautky, které NASA hledá. Výcvikovým programem ji provádí Deke Slayton a na jeho konci zůstanou z 20 kandidátek jen čtyři, včetně Ellen. Ellen se tak stává jednou z prvních astronautek v NASA. Ellen má letecké zkušenosti hlavně díky své bohaté rodině, která je vlastníky letecké společnosti Cavalier. Před všemi ale skrývá jedno tajemství, a to takové, že je lesbička. Kdyby to někdo zjistil, ohrozilo by to celou její kariéru, pověst a budoucnost. Aby se vyhnula jakémukoliv podezření, společně s Larrym, který pracuje u NASA jako inženýr a stejně jako ona je homosexuální orientace, předstírají romantický vztah. Musejí být ale velmi opatrní, když přijde na navazování vztahu se stejným pohlavím, aby o všechno oba nepřišli.

Rodina:

  • Larry Wilson (manžel)

Lety do vesmíru:

  • Apollo 19 – Ellenina první mise do vesmíru. (další členové mise: Harrison Liu)
  • Apollo 24 – Třetí posádka, která má obývat základnu Jamestown na Měsíci a dopravit Eda Baldwina zpět na Zemi. Ellen je velitelkou mise. (další členové mise: Deke Slayton, Harrison Liu)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E10: Perestroika

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Hned na začátku prvního dílu čtvrté řady můžeme opět očekávat zkratkovité shrnutí událostí, které se odehrály během časového skoku do nového milénia. Avšak už nyní si můžete s námi podrobně projít důležité události, které se odehrály v letech 1996 až 2001.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama