For All Mankind
92/100 - 57×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Coral Peña, Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Chris Bauer (Deke Slayton), Daniel David Stewart (Nick Corrado), Robert Bailey Jr. (William Tyler)

Margo Madison

Margo Madison

Inženýrka pracující pro NASA, která by se chtěla stát letovou řídící.

Sezóny 4
2019 - 2024

Margo už dlouhé roky pracuje u NASA. Vytrénoval ji inženýr a později jeden z hlavních představitelů NASA Wernher von Braun, který se zná s jejím otcem a všichni žili ve stejném městě – v Huntsvillu v Alabamě. Margo a Wernher si jsou blízcí a právě díky němu má Margo všechny své rozsáhlé vědomosti. Wernher nad ní drží ochranou ruku a doufá, že se Margo vyplní její sny. Margo dává své práci přednost přede vším, kvůli čemuž nevede moc sociální život a na založení rodiny ani nepomýšlí. Radši chce šplhat po kariérním žebříčku u NASA, kde začíná jako inženýrka, ale ráda by se dostala do řídícího střediska vesmírných letů, čímž by se stala první ženou v tomto oboru. A když se nabídnou i vyšší pozice, jen to přivítá.

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

symposka

21.4.2020 | 23:58:32

Stav titulků

Epizoda S04E10: Perestroika

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Hned na začátku prvního dílu čtvrté řady můžeme opět očekávat zkratkovité shrnutí událostí, které se odehrály během časového skoku do nového milénia. Avšak už nyní si můžete s námi podrobně projít důležité události, které se odehrály v letech 1996 až 2001.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama