For All Mankind
92/100 - 57×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Coral Peña, Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Chris Bauer (Deke Slayton), Daniel David Stewart (Nick Corrado), Robert Bailey Jr. (William Tyler)

Danielle Poole

Danielle Poole

Afroamerická kandidátka k NASA.

Sezóny 4
2019 - 2024

Danielle je jednou z ženských kandidátek, které mají šanci dostat se k posádkám NASA létajícím do vesmíru. Nakonec je jednou ze čtyř žen, které zkouškou projdou a navíc je prvním zástupcem Afroameričanů mezi astronauty NASA. Ona sama už u NASA dříve pracovala jako technička u počítačů. Má bakalářský titul z matematických věd.

Rodina:

  • Clayton Poole (manžel)

Lety do vesmíru:

  • Apollo 18 (další členové mise: Gordo Stevens)
  • Apollo 22 – Druhá posádka obývající americkou základnu Jamestown na Měsíci. Danny je jmenována velitelkou mise při zpáteční cestě, čímž se stala první ženskou velitelkou nějaké mise. (další členové mise: Edward Baldwin, Gordo Stevens)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

no ta je tam z povinosti a nijak zvlášť mě nebavila…

22.6.2020 | 3:49:54

Nepřehlédněte

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Hned na začátku prvního dílu čtvrté řady můžeme opět očekávat zkratkovité shrnutí událostí, které se odehrály během časového skoku do nového milénia. Avšak už nyní si můžete s námi podrobně projít důležité události, které se odehrály v letech 1996 až 2001.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama