Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 142×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

S05E02: In Absentia

S05E02: In Absentia
5.10.2012
2 980 000
42 minut

Info

  Oficiální synopse

  Členové bývalého oddělení okrajových věd znovu navštíví harvardskou laboratoř, která je nyí pod kontrolou Pozorovatelů, aby se pokusili najít informace, které by jim dopomohly k záchraně světa.
  Thumbnail Play icon


  Hodnocení

  Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
  Milano33

  Počas vtiahnutia do ďalšej snovej sekvencie sme znova pocítili to nepríjemné mrazenie. Až Peter musel nakoniec zasiahnuť, aby vytrhol Oliviu z tejto nočnej mory, po ktorej však zostáva stále otrasená, dokonca až do takej miery, že sa jej celé telo chveje. Keďže si Walter nedokáže spomenúť na jednotlivé fragmenty plánu vedúce k porážke Observers, tak sa musí náš tím vrátiť späť do Walterovho laboratória, kde v jantáry je uchovaná nahrávka s ďalšími inštrukciami. Olivia však nie je príliš nadšená z metód, ktoré jej dcéra Etta využíva na extrahovanie potrebných informácií. Aj vniknutie do budovy Lojalistov malo svoje napäté okamžiky a Henriettine prahnutie po pomste takmer ohrozilo celú operáciu. Táto epizóda nám poskytla vskutku unikátny pohľad na Lojalistov a z určitej časti aj na Odboj.

  20.1.2022 | 19:10:25

  Edna potřebuje vaši pomoc

  Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

  Aktuální epizoda

  Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

  cz100%
  DOKONČENO
  sk100%
  DOKONČENO

  Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

  Reklama

  Nejoblíbenější postavy

  Momentka

  Momentka

  Narozeniny herců

  Filtr seriálů
  Reklama