Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 142×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

S05E08: The Human Kind

S05E08: The Human Kind

Po dlouhé vysílací pauze je tu opět nová epizoda seriálu Fringe, nyní spolu i s českými titulky k ní, které pro vás výjimečně překládali Hurley a Alisch. Odkazy ke stažení epizody najdete na našem fóru.

7.12.2012
2 710 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Príbeh nám krásne ukazuje kontrast medzi logikou a emóciami, medzi myslením racionálnym a emocionálnym. A práve tento konflikt sa odohráva vo vnútri Petrovej mysle. Ako exponenciálne narastá Petrovi inteligencia, tak rovnakým tempom aj stráca väzby s ľuďmi okolo sebe, na ktorých mu záleží. Petrova osobnosť sa postupne trieští, vytráca a je sukcesívne nahrádzaná bezduchou stránkou, čo vyvoláva u Waltera a Olivie reálne obavy. Srdcelomná scéna medzi Oliviou a Petrom na streche vháňa slzy do očí, ktoré následne tečú potokom. Ich vzájomný dialóg je neskutočne priebojný a pohnutlivý, udržuje si po celý čas neuveriteľnú intenzitu a hĺbku. Jednotlivé myšlienky sú skutočne hmatateľné, odkrývajú zlomenosť a krehkosť ľudského ducha, i tá bolesť, ktorú smrť ich dcérky spôsobila, rozvíri stojaté vody.

23.1.2022 | 0:34:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama