Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Další informace o názvech epizod třetí série

Další informace o názvech epizod třetí série

Do začátku třetí série zbývá už jen něco přes měsíc a informace o nových epizodách proto začínají růst jako houby po dešti.

0 0
26.2.2013

První příjemnou zprávou je, že bylo oznámeno jméno třetí epizody. Epizoda ponese název Walk of Punishment. Tato epizoda bude odvysílána 14. dubna a my se už nyní těšíme až bude oznámen i její popis. Je trochu zvláštní, že je znám název třetí epizody, když nebyly dosud potvrzeny názvy prvních dvou, ale můžeme jen doufat, že ještě trocha čekání bude stát za to.

Druhá zpráva je rovněž z oblasti názvů epizod. Jak je již nějakou dobu známo, George R. R. Martin se letos ujal scénáře k sedmé epizodě, která původně nesla název Autumn Storms (Podzimní bouře). Název této epizody byl však před nedávnem změněn na Chains (Řetězy). Dnes ale sám George R. R. Martin na svém neblogu oznámil, že název epizody byl změněn na…

Martin přímo neuvedl, jak se bude sedmá epizoda jmenovat, ale řekl toto.

Ztratil jsem název, ale získal jsem píseň.

Je tedy dost dobře možné, že název epizody bude shodný s názvem některé ze západozemských písní. Vzhledem k tomu, že se jedná o sedmou epizodu, je na Deště Kastameru, které se Vám jistě ihned vybavili, ještě příliš brzy. Druhou a možná více pravděpodobnější možností by vzhledem k nedávnému potvrzení nového herce (na konci článku) mohla být píseň Medvěd a krásná panna.

Zdroj: HBO

Diskuze /3

Marcik

Brace yourself, third season is coming :) Jinak k 7. dílu, buď Medvěd a krásná panna nebo by to mohla být píseň o zlatých studených ručkách na řetězu pobočníka a teplých rukách ženy? Jen mě to napadlo :)

#2 bechr05
26.2.2013 | 22:11:07
bechr05

#1 Marcik: To není vzhledem k tomu, že bude ve třetí sérii zpracována pouze první polovina Bouře mečů, příliš pravděpodobné.

#3 Marcik
čestný člen redakce
27.2.2013 | 10:18:04
Marcik

#2 bechr05: To sem si neuvědomila no, ale zase je fakt, že nemůžeme vědět, kdy to tam dají, Theon je taky až v 5. díle a kvůli připomenutí divákům je tam i teď :) Ale good point, aspon je na co se těšit :)

28.2.2013 | 17:25:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama