Game of Thrones (Hra o trůny) Další noví herci

Další noví herci

Další noví herci

Už dlouhou dobu se neobjevily žádné nové zprávy ohledně nových herců pro druhou sérii. To ale neznamená, že už byly obsazeny všechny postavy pro druhou sérii. Je tomu právě naopak a uvnitř článku najdete opět hned tři nové postavy.


1 0
5.10.2011

Dalším novým hercem pro druhou sérii byl potvrzen Patrick Malahide, který ztvární roli Balona Greyjoye. Malahide je britský herec, který má za sebou mnoho velkých i malých rolí. V poslední době mohl být viděn například v mini-sérii HBO Elizabeth I. nebo ve scifi seriálu BBC Survivors.

Balon Greyjoy je hlavou rodu Greyjoyů a otcem Theona a Yary. Je to schopný vůdce, který vládne na Železných ostrovech. V druhé sérii bude hrát sice malou, ale i přesto důležitou úlohu.


Další novou postavou bude Podrick Payne, který bude sloužit jako panoš Tyriona Lannistera na jeho cestě do Králova přístaviště. Jeho roli ztvární Daniel Portman. Podrickova postava se objevila už v první Martinově knize, ale nebyla ukázána během první série. Dočkáme se jí tedy až příští rok, v sérii druhé.

Poslední novou postavou v dnešní novince je Dagmer Cleftjaw – Rozseklý. Jeho roli bude hrát Ralph Ineson. Ineson je filmový i televizní herec, kterého můžete znát například z role Finchyho v seriálu BBC The Office. V poslední době je také znám díky roli smrtijeda Amycuse Carrowa z posledního filmu o Harry Potterovi.

Dagmer, řečený Rozseklý, je zbrojíř rodu Greyjoyů a řídí loď Foamdrinker. Svou přezdívku získal už jako chlapec, kdy se mu do obličeje zasekla sekera a nechala na ni ošklivou jizvu (což můžete vidět na fotografii).

Omlouvám se všem fanouškům původní knižní série za použití anglických jmen, která byla možná přeložena. Český překlad jsem nečetl, takže nemám informace o jménech postav. Pokud někdo víte přeložená jména postav, která jsou českému čtenáři bližší, napište je prosím do komentářů.

Bylo vytvořeno nové fórum, které se bude zabývat výhradně jen a jen tričky s motivy Game of Thrones. Pokud tedy máte nějaké návrhy a nápady, napište je do tohoto fóra.

Diskuze /3

prasa22

Čau, v českém překladu zůstávají tyto jména stejná, jen Dagmer je v překladu zvaný Rozseklý.

5.10.2011 | 18:22:58
bechr05

A ta jeho lod nemela prelozeny jmeno?

redaktor
5.10.2011 | 18:55:12
prasa22

Jeho loď je přeložena jako „Piják pěny“. Kdyby si potřeboval cokoliv ohledně jmen, nebo jiných věcí, tak se klidně ozvi.

10.10.2011 | 19:21:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás