Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Další potvrzení herci pro 3. sérii

Další potvrzení herci pro 3. sérii

V poslední době se objevilo několik zpráv o nových hercích, které uvidíme ve 3. sérii. O některých z nových herců jsme již slyšeli v minulosti, ale je zde i několik úplných novinek.

0 0
7.2.2013

Prvním nově potvrzeným hercem je herec Tom Brooke, který se o své účasti na natáčení Hry o trůny zmiňoval již loni v srpnu. Nyní byl ale oficiálně potvrzen, jako jeden z herců, s kterými se ve třetí sérii setkáme a byla potvrzena i jeho role. Tom Brooke si zahraje člena početně největšího rodu Západozemí – Lothara Freye.

Dalším potvrzeným hercem, je herec Burn Gorman, který si, jak se již dříve spekulovalo, zahraje jednoho z bratrů Noční hlídky. Jeho jméno však zatím stále nebylo prozrazeno. Vzhledem k době jeho natáčení je pravděpodobné, že bude hrát jednoho s bratrů, kteří budou putovat na Jih s lordem velitelem Mormontem.

Novou oficiálně potvrzenou herečkou pro 3. sérii se stala Stephanie Blacker, o které se uvažovalo, že by mohla ztvárnit roli Val. Její role ovšem nese jméno Violet, což dává prostor k otázkám, zda se jedná o stejnou postavu, které bylo pouze změněno jméno, nebo jestli nám tvůrci seriálu připravili nějaké překvapení. Jediná Violet, která se objevuje v knižní předloze, je podstatně starší a objevuje se ve vzpomínkách na dětství lady Catelyn Stark. Stephanie se objeví v sedmé a osmé epizodě.

Nejčerstvějším přírůstkem je dnes potvrzený patnáctiletý herec Dean-Charles Chapman, jehož role zatím nebyla oznámena. Podle svého životopisu by se měl objevit ve třetí epizodě. Na internetu kolují teorie, že Dean-Charles by mohl ztvárnit roli Edrika Bouře – nemanželského syna krále Roberta.

Zdroj: HBO

Diskuze /4

RhaeLin

Dean-Charles Chapman bude hrát jednoho z Lannisterských vězňů v Robbově táboře spolu s dalším, dosud neznámým, hercem. Současně bylo oznámeno obsazení Oddieho Braddella do role Wendela Manderlyho.

#3 Marcik
RhaeLin
11.2.2013 | 14:57:31
Marcik

Tak Stephanie Blacker absolutně splňuje moje představy Val, úplně si ji dokážu představit :) Jako Violet by se dalo taky přeložit jako Fialka, ale to je dost blbost, věřím v to, že to bude opravdu Val, i k počtu epizod by to vycházelo.

11.2.2013 | 18:55:30
Marcik

#1 RhaeLin: Kdyby ten mladej hrál nějakýho vězně, tak by to snad ani neoznamovali, čtu teda zatím jen začátek Tance s draky, ale vězni tam doposud hráli minimální roli, Edrik Bouře na něj sedí víc si myslím :)

#4 RhaeLin
11.2.2013 | 18:56:49
RhaeLin

#3 Marcik: Ono to bylo potvrzený, nevím sice kterého z nich bude hrát, ale jestli jsi to četl, tak si jistě vzpomeneš na dvojici mladých vězňů, tuším, ze to byli Jaimeho bratranci, Willem Lannister a ještě jeden, kterým se stala SPOILER taková velmi nepříjemná věc v podobě pomsty Rickarda Karstarka. Byli velmi důležití pro Robbovi dějovou linii, protože Robb musel Karstarka za vraždu náležitě potrestat, čímž bohužel způsobil, že Karstarkové opustili jeho armádu… Věř mi, ten kluk má vážně hrát jednoho z těch podstatných vězňů…

RhaeLin
25.2.2013 | 22:24:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama