Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Finálová epizoda bude o 10 minut delší

Finálová epizoda bude o 10 minut delší

Na serveru HBOwatch.com upozornili na zajímavý fakt, že finálová epizoda je plánována na 21. hodinu večerní v USA. To by samo o sobě nebylo nic tak zajímavého, kdyby ovšem nebyla následující epizoda seriálu Veep zařazena až na 22:10, což je o deset minut později než bylo doposud zvykem.

1 0
31.5.2012

Zdroj: HBO

Diskuze /7

Petikojc

A nebo o 10 minut vice reklam :-)

31.5.2012 | 21:04:41
Arkantos

Petikojc: Prve co ma napadlo. Ale kludene to moze byt aj dlhsia epizoda. Zmysel to dava. Osobne by som bol radsej keby mala o desat minut viac epizoda Blackwater ale beriem co sa ponuka :-)

31.5.2012 | 21:46:53
LordBathory

Petikojc: Ty moc kabelovky nesleduješ, co? Vždycky když jsem koukal na HBO, tak tam neběžela za celý den jediná reklama. :) Předpokládám, že ten díl bude mít zhruba něco málo přes tu hodinu. Takže nic výjimečného, vezmeme-li v potaz, že úvodní shrnutí předchozího děje a úvodní znělka zabírají pomalu čtyři minuty, navíc závěrečné titulky mají také okolo dvou minut, takže nám to moc čistého času nepřidává.

1.6.2012 | 7:46:11
Mustafa

LordBathory: Jakto že nepřidá? Vždyť shrnutí, znělka a titulky jsou u každého dílu. Tudíž nebudeme-li toto počítat normální díl má okolo 45 minut příběhu. Prodloužený tedy 55…leda, že by bylo delší shrnutí či titulky, ale to snad ne! :)

1.6.2012 | 9:19:24
LordBathory

No, beru to tak, že do té hodiny se vejde ta dějová linie bez titulků a upoutávek, takže nic moc. Chtělo by to tak hodinu a čtvrt čistého času. :)

1.6.2012 | 10:38:50
dAw3

Lepší o 10 minut víc než míň. :)

1.6.2012 | 16:41:48
TKiller

„a postará se tím o mnohem lepší zakončení druhé série.“ Jooo vážně? Já si po shlédnutí nadávám, že na takovejdle seriál vůbec koukám, protože to zakončili tak, že nevím co ten rok budu ku*va dělat… Grrr nesnáším HBO a GoT. Takhle dobrej seriál jsem ještě neviděl.

4.6.2012 | 15:59:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama