Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 308×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Hra o trůny dostane své pivo

Hra o trůny dostane své pivo

Na světě existuje velké množství věcí, které jsou úžasné a jejichž kombinací vznikne ještě něco daleko lepšího. HBO jednu takovou věc před nedávnem oznámilo.

3 0
4.2.2013

Onou zajímavou věcí je fakt, že se HBO dohodlo s jedním americkým pivovarem o výrobě piva inspirovaného Hrou o trůny. První z piv ponese název Iron Throne Blonde Ale (Železný trůn – světlý ležák) a objeví se před premiérou třetí série. Další tři druhy piva by měly následovat v budoucnu. Více informace naleznete v tiskové zprávě:

HBO se neustále snaží rozšiřovat svoji zásobu produktů s brandem Hry o trůny a to dokazují i novou spoluprací s pivovarem Ommegang, který by měl začít vyrábět sérii piv, inspirovaných seriálem Hra o trůny.

Na rozdíl od předchozích pokusů o dohodu s pivovary, které byly připraveny pouze na to, aby svému pivu daly nálepku Hra o trůny, ze spolupráce HBO a pivovaru Ommegang by mělo vzniknout nové unikátní pivo, které by se mělo vázat na styl a nuance seriálu, který pochází ze středověkého světa Západozemí a jeho království.

První pivo Iron Throne Blonde Ale, se poprvé objeví na pultech před zahájením třetí série 31. března 2013 (u nás 1. dubna 2013). Bude dostupné k dostání v 750ml lahvích a za doporučenou cenu $8.50/lahev (cca 170Kč) před koncem března. Další pivo inspirované seriálem Hra o trůny by se mělo objevit na podzim a další dvě během dalších sérií seriálu.

Piva z pivovaru Ommegang, která vytváří sládek Phil Leinhart, získala obdiv u znalců piva a nyní se prodávají a distribuují ve 45 státech celého světa. Pivovar je leží na 136 akrovém pozemku v Cooperstownu, NY.

Zdroj: HBO

Diskuze /1

Krecmi

a jeste mi reknete kde si ho muzu objednat :)

27.5.2013 | 8:14:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama