Game of Thrones (Hra o trůny) Předobjednávky prvních triček

Předobjednávky prvních triček

Předobjednávky prvních triček

Do ankety se sice nezapojilo tolik lidí kolik jsem čekal, ale i tak je hlas lidu cítit.

0 0
20.11.2011

Tímto byl tedy vybrán za první motiv, motiv rodů Starků (bílý na černém).

Pokud si chcete tedy nadělit první Vánoční dárek v podobě tohoto trička, neváhejte a vyplňte následující předobjednávkový formulář.


Chtěl bych jen ještě upozornit, že trička půjdou do výroby, až se k jejich odběru přihlásí dostatečné množství lidí. Pokud by se totiž trička objednávala jednotlivě, došlo by k jejich výraznému podražení.

Tento formulář Vás k ničemu nezavazuje. Má hlavně určit to, o jaké velikosti a v jakém počtu bude zájem. Díky těmto informacím budeme také moci určit konečnou cenu.

Odpoledne došlo k drobným technickým problémům. Velmi se za ně omlouvám, a prosím ty, kteří už formulář vyplnili, aby to udělali ještě jednou.

Diskuze /4

Artasu

Takže, pokud vyplním následující formulář, tak se jen zatím přihlašuji k pravděpodobnému odběru trička? S tím, že potom bude uveřejněna cena a konečné potvrzení? :) Pardon za hloupou otázku, já jen, jestli jsem to správně pochopila.

22.11.2011 | 18:29:56
bechr05

je to presne tak. zatim je to predbezne a k nicemu se tim zatim nezavazujete. je potreba zjistit predbezny zajem a podle toho vykalkulovat cenu

čestný člen redakce
22.11.2011 | 18:51:32
Eyefinithy

a jak jsi zatím stojíme s předobjednáním? vypadá to nadějně?

23.11.2011 | 10:04:25
LordVoldemort

Byl bych rád, kdyby to vyšlo. Byl by to nádherný Vánoční dáreček pod stromeček :-)

28.11.2011 | 21:19:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás