Game of Thrones (Hra o trůny) Quaithe

Quaithe

Quaithe

Maskovaná kouzelnice ze Stínozemí.

Sezóny 1
2012 - 2012

Quaithe je kouzelnice původem ze Stínozemí, které se nachází za městem Ašaj, což je jedno z měst na východním kontinentu. Svůj obličej má maskovaný různými šperky, aby ji nikdo nepoznal. Také je nosí kvůli tomu, že lid ze Stínozemí to takhle nosívá.

Má velké magické schopnosti. Dokáže určit, co se stalo a co se stane. Proto má funkci jakéhosi proroka. Neustále mluví v hádankách, které ale dávají smysl. Nepůsobí jako záporná postava, ale také ani jako kladná. Její prací je věštit a malovat na lidi ozdobné ornamenty ochrany.


Její maska se skládá z šestiúhelníkových symbolů. Svým zevnějškem má tak připomínat Melisandru, která také pochází z Ašaje.

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Quaithe se poprvé zjevuje při hostině Xara Xhoana Daxose. Začne se bavit s Jorahem Mormontem jako by jej znala. Říká mu, že nyní musí bedlivě střežit Daenerys Targaryen, jinak se jí stane neštěstí, protože hodně lidí bude toužit po tom, aby měli její draky. Poté Quaithe odchází.

Poté, co jsou Daenerys odcizeni draci, se Jorah rozhodne po nich pátrat. Zamíří si to přímo za Quaithe, která už předem ví, pro co jde. Quaithe mu řekne, že poznala, že Daenerys miluje, a také poznala, že ji už jednou zradil. Když jí Jorah řekne, že už nikdy Daenerys nezradí, řekne mu, že zloděj draků je právě s ní. Jorah jde ihned za Daenerys.

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fyffy2000

Mohla by sa tam ešte objaviť vyzerá zaujimavo

4.2.2018 | 3:22:12
BixB

Kéž by se objevila znovu.

18.9.2016 | 15:18:01

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás