Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Kolik času zabralo prosté vyjmenování všech titulů jednotlivých postav?

Kolik času zabralo prosté vyjmenování všech titulů jednotlivých postav?

V seriálu Game of Thrones se vyskytují postavy, které kromě svého jména mají i jistý titul. Mezi postavy s nejdelším titulem patří jednoznačně Daenerys. Podívejte se, kolik času v seriálu zabralo prosté vyjmenování těchto titulů.

9 6
18.8.2019

Thumbnail Play icon

Zdroj: HBO

Diskuze /4

Revoemag

Aegon Targeryen aka. Jon Sníh. Lord velitel noční hlídky. Klatovy divokých, zabiják nemrtvých a bílých chodcu. Bratranec svých sourozenců, synovec milenky, ochránce severu, král severu, jezdec na dracich, bodnuty do srdce a pan zlovlka.

#4 KaraSnowAllen
18.8.2019 | 19:01:49
Martan73

Tvl, to jsou články. Jen aby se prostě něco napsalo k seriálu, který už je „mrtvej“. :-D

18.8.2019 | 23:40:28
KaraSnowAllen

Tohle je asi jedno z nejzbytečnějších videí, co kdy vzniklo.

19.8.2019 | 0:16:57
KaraSnowAllen

#1 Revoemag: Líp by znělo drakojezdec.

19.8.2019 | 0:18:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama