Game of Thrones (Hra o trůny) Nový teaser ke třetí sérii - Tříoký havran

Nový teaser ke třetí sérii - Tříoký havran

Nový teaser ke třetí sérii - Tříoký havran

Po smutné zprávě, kterou jsme Vám dnes sdělili, přichází jedna, která by Vás mohla naopak rozveselit. Světlo světa spatřil nový teaser, který láká ke sledování 3. série. Celé toto video je podbarveno Dešti z Kastameru.

0 0
12.1.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Anillion

Máte chybu v názvu přispěvku. Stoprocentně se jedná o tříokou vránu, ne havrana. Zalistujte v knize a přesvědčete se.

12.1.2013 | 17:36:25
bechr05

Nevím jestli bych to nazval tím, že máme chybu v názvu. Protože název teaseru je three-eyed raven = tříoký havran. V knize se sice vyskytuje překlad tříoká vrána, ale i v originálním jazyce je v knize psáno raven = havran, nikoliv crow = vrána. Přiznávám, že jsme se nedrželi překladu knih, ale chybou bych to rozhodně nenazval.

čestný člen redakce
13.1.2013 | 9:55:31
itchycoo

V tom pripade je trubka ten, kdo dal puvodni nazev tomu teaseru, protoze trioka je urcite vrana/crow. (Dal bysme se mohli bavit o tom, ze raven je vlastne krkavec, ne havran, ale to uz je v soucasny diskuzi mimo misu :)

15.1.2013 | 15:33:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás