Haven (Městečko Haven) Co prozradili k páté řadě Lucas a Emily?

Co prozradili k páté řadě Lucas a Emily?

Co prozradili k páté řadě Lucas a Emily?

Zajímá vás, zda se do seriálu vrátí Audrey tak, jak ji známe, zda se Nathan dočká nějakých láskyplných chvilek, nebo jestli má pátá řada nějaké hlavní téma? Pak právě vás bude zajímat, co o páté řadě Havenu prozradili Lucas Bryant a Emily Rose, neboli Nathan a Audrey..


0 0
15.9.2014

Jaké je natáčení tohoto nového vztahu mezi Marou a Nathanem ve srovnání s Audrey a Nathanem?
Lucas Bryant: Emily Rose je v této řadě jako vždy k sežrání, ale obzvlášť nyní v roli Mary. Je to naprosto výborné ji sledovat a hrát s ní, až na to, že mi nakopává zadek po celém městě. Takže to je nový vývoj. Pro Nathana je to noční můra. Nemohu vám říct, čeho všeho je Mara schopná, ale je to síla.

Emily, v této řadě jste tak zlá. Doufáte, že to vydrží co nejdéle, i když všichni víme, že se Audrey nakonec vrátí?
Emily Rose: Mara je hodně zábavná a rozhodně je to něco, co jsem v Havenu nečekala, ale ukázalo se to býti skutečné. Je to možnost hrát tolik různých postav. Její osobnost je bomba, i když jsou v této řadě rozhodně chvíle, kdy jsem se kvůli ní cítila nepříjemně a nelíbilo se mi jí hrát. Ale ve většině mě vážně bavilo hrát to zlo a ďábelství – takže nevím, co to o mně vypovídá. Ale ano, bylo to vážně zábavné a doufám, že to budu hrát hodně dlouho a nevíme, jestli se Audrey vrátí, nebo ne? Nevíme jak a kdy, a jestli se vůbec vrátí…


Lucasi, nejste už unavený z toho být pořád tím, co se sebou nechá zametat?
Lucas Bryant: Ano, někdy – obzvlášť u Mary – ale kdykoli použije naději u Audrey jako návnadu pro Nathana, nechá se sebou zametat, to je pravda. Někdy to bylo frustrující. Je to jako druh nehynoucí oddanosti k ní, kdy prostě jdu hlavou proti zdi, ale myslím, že je to jedna z jeho nejvznešenějších vlastností. A doufáme, že budeme mít možnost vidět, jak se mu to vyplatí, až přijde nějaké světlo na konci tunelu.

Máte pocit, že je v této řadě nějaké hlavní téma? A pokud ano, jaké?
Emily Rose: Rozhodně je. Scénáristé samozřejmě mají určitý plán. Jsou zde určité bloky a témata. Prvním je určitě boj v osobním životě. Víte, boj za získání Audrey Parkerové zpět.
Lucas Bryant: To je moje téma.
Emily Rose: To proto, že se sebou nechá zametat. A právě začínáme s natáčením druhé poloviny řady a určitě už se cítí jinak, což je vzrušující.
Lucas Bryant: Pro Nathana je to stále o tom samém. Stále je to o Audrey, jak řekla Emily, je to obrovské. V poslední době došlo v našem světě k obrovskému posunu a je to strhující cesta, po které teď jdeme.

Myslí scénáristé, že se divákům bude vývoj líbit?
Emily Rose: Oni jsou si vždy jistí, že se to fanouškům bude líbit. Ale musí se jim nechat, že jsou dost dobří. Letos to bude trochu bláznivé.

Konečně jsme v minulé řadě dostali nějaké láskyplné chvilky mezi Nathanem a Audrey. Dostaneme nějaké další, nebo dokonce nějakou akci mezi Nathanem a Marou?
Lucas Bryant: V této řadě budou vášnivé chvilky. Neřeknu vám mezi kým, ale řeknu vám, že budou.

Jak se vám zatím pátá řada Havenu líbí? Já osobně musím, ač nerada, říct, že po tom, jak jsem byla nadšená z řady čtvrté, jsem zatím trochu zklamaná… Ale neztrácím naději…

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...