Haven (Městečko Haven) Herci z Havenu v dalších rolích: Lucas Bryant

Herci z Havenu v dalších rolích: Lucas Bryant

Herci z Havenu v dalších rolích: Lucas Bryant

Dnes vám přináším info o projektu, kterého se zúčastní Lucas Bryant, alias váš oblíbený Nathan Wuornos. Tentokrát se jedná o historické romantické drama s mezinárodním obsazením "The Girl King”, které se začalo točit v únoru ve Finsku a světlo světa by mělo spatřit v roce 2015. Zajímá-li vás, o čem film bude a jste-li zvědaví na menší lekci historie, čtete dále.


0 0
5.4.2014

Lucas Bryant si zde zahraje Johana Oxenstierna, což byl hrabě a švédský státník. Narodil se ve Stockholmu, vystudoval v Uppsale v roce 1631 a byl svým otcem poslán na cesty po Francii, Nizozemsku a Velké Británii. Sloužil pod svým švagerm hrabětem Gustavem Horn af Björneborg ve třicetileté válce od roku 1632. Následně pracoval pro svého otce – účastnil se různých diplomatických misí, ačkoli jeho pokyny byly vždy tak přesné, že spíše vykonával přání kancléře. Byl jedním ze zastupitelů, kteří v roce 1635 podepsali příměří s Polskem a v roce 1639 byl proti otcově vůli jmenovým hlavním kancléřem.

Spolu se Salviusem reprezentoval Švédsko na velké mírové konferenci v Osnabrücku, ale dostával své instrukce přímo od otce, zatímco Salvius byl v přízni královny, takže se tito dva legáti neustále nemohli shodnout. V letech 1650 až 1652 byl guvernérem Švédského Pomořanska. Král Karel IV. jej jmenoval říšským maršálem.


Zajímal by vás tenhle film?

Btw, ještě mám pár typů na dílka, ve kterých se naši oblíbenci objevili, ale kdybyste měli nějaký nápad, dílko, o němž byste si tu rádi přečetli, napište mi do vzkazníku.. Zdroj uvedu :)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...