Haven (Městečko Haven) Zvládl by vůbec Duke vztah s Audrey?

Zvládl by vůbec Duke vztah s Audrey?

Zvládl by vůbec Duke vztah s Audrey?

Na to se ptá sám sebe Eric Balfour, představitel Dukea Crockera. Více si přečtěte v následujícím článku.


0 0
26.9.2013

Můžete nám říct něco o tom, jak se věci změní? Jak se změní dynamika, když vezmeme v úvahu, že Audrey není na počátku Audrey a to, že tu vlastně vůbec není?
Ano, víte, byla to fascinující chvíle, když jsme se dozvěděli, co se bude v této řadě dít. Nejen z hlediska postav, ale i provozně. Víte, Emily právě měla dítě a v podstatě jsme tady v Novém Skotsku strávili prvních šest týdnů bez ní a filmovali sami.
Takže to byla výzva. A bylo to vzrušující. A vytvořilo to zcela novou dynamiku mezi postavami a tím, jak se věci utvářejí.
A vážně jsem si myslel, víte, jak lidé říkají, že se věci dějí z určitého důvodu? A myslím,že máme štěstí, protože nás to donutilo vylézt z naší bezpečné ulity. Přinutilo nás to myslet nad rámec toho, na co jsme byli zvyklí. A skončili jsme s něčím vzrušujícím. Šou má tuhle řadu úplně novou energii a zcela nový styl hravosti. A představíme nové postavy.
Největší změna je vidět u postavy Lucase Bryanta, Nathana – u toho, jak změní svůj přístup k tomu, jak se vyrovnáme s potížemi. A také to, jak moje postava Duke musí navázat kontakt s Nathanem, čehož, jak víme, se vždy zdráhal.
Takže obzvlášť v prvních několika epizodách jsou věci zcela odlišné. A z toho jsem opravdu nadšený. Vážně si myslím, že diváci budou tuhle řadu milovat, protože je zjevné, že jsme se snažili zůstat věrní tomu, co je na téhle šou skvělé, ale je vždy vzrušující, když šou do jisté míry objevuje sama sebe.
Myslím, že u kabelových televizí v dnešní době prostě nemůžete usnout na vavřínech. Dny, kdy byly seriály stejné díl od dílu, týden od týdne, řadu od řady, jsou pryč. Diváci jsou dnes příliš dynamičtí. Jsou příliš inteligentní a příliš sofistikovaní, aby nechtěli vidět, jak se postavy a seriály vyvíjejí. A já jsem hrdý na to, kolik se nám toho v téhle řadě povedlo.

Dobře, skvěle. A můžete nám říct něco málo o spolupráci s novými postavami v seriálu a s herci?
Rozhodně. V téhle sezóně máme primárně dvě nové postavy. Emmu Lahanu, která hraje Jennifer a Chrise Carmago, který hraje mého bratra Wadea. Oba byli jako závan čerstvého vzduchu. Jsou to neuvěřitelní herci.
Za sebe bych řekl, že Emmina postava Jennifer vytváří pro Dukea zcela novou dynamiku. Odhalí jeho stránku, kterou jsme nikdy zcela neviděli. A zbožňoval jsem mít ji na scéně. Miloval jsem práci s ní, je to skutečně rozpustilá herečka. Hodně toho přinesla.
A co se jich obou týče, musím říct, že je skutečné požehnání mít na place takovéhle dva lidi. Víte, to je důležitá součást každého pracovního prostředí. Chcete mít rádi lidi, se kterými pracujete. A oni byli tak zábavní a tak snadno zapadli a byli připraveni stát se součástí rodiny. A jsme rádi, že je máme.
A pak v téhle řadě samozřejmě máme hostující hvězdu Colina Fergusona. A Colin je prostě úžasný chlap. Je to naprostý profesionál, je chytrý a zábavný a bylo to skvělé.
Víte, bylo to vzrušující, protože on je tak nějak součástí Syfy rodiny a byl součástí velice úspěšného seriálu na Syfy. A je vždy legrace spojovat tyhle světy. A byla to bomba. Byla to nejzábavnější série na nové postavy. A vážně dobře zapadli. A bylo to vzrušující.
A vím, že fanoušci šou budou Emminu postavu milovat. Budou ji zbožňovat a budou zbožňovat to, co do seriálu přinesla. Je to skvělé.


Právě jsem viděla premiéru a vážně se mi líbí ta dynamika, o které jste mluvil.
Chtěla jsem se zeptat na tu myšlenku o pravé lásce, kterou Duke Nathanovi zpochybňoval. Snaží se ho Duke zviklat, protože si myslí, že je to možná on a ne Nathan? Nebo mu jde spíš o ochranu jeho přítele, protože má teď tenhle cíl?
Tenhle trojúhelník, který je mezi Dukem a Nathanem a Audrey je magický. Víte, hodně pořadů se snaží mezi postavami tohle vytvořit, ale tenhle náš se stal tak nějak přirozeně a bylo to velmi skutečné.
A tak na začátku téhle řady se otázka osudu a skutečné lásky opravdu stane v seriálu obrovským faktorem. A tak když se zeptáte: „Co Duke myslel tím, když začal zpochybňovat Nathanova slova?“, řeknu vám, že se to samo odhalí během řady. Za tím, co Duke říká, je něco víc.
Víte, je to zajímavé, protože si myslím, že jedním z největších příběhů o lásce tohohle seriálu je vztah mezi Nathanem a Dukem. A ačkoli se nejedná o romantický vztah a romantickou lásku, je to jako bratrství a v některých ohledech rodinný vztah.
Existuje otázka, kterou si asi o Dukeovi klademe všichni. Kdyby někdy měl vztah s Audrey, zvládl by ho vůbec? Vážně by ho chtěl? Je mu souzeno mít vztah?
Víte, ve světě existují lidé, kteří jsou předurčeni být sami. Jsou předurčeni žít sami za sebe. A to je něco, s čím podle mě Duke bojuje.
A to je to, že ačkoli si to možná nechce přiznat, Dukoeovi na Nathanovi vážně záleží a chce, aby byl v pořádku a šťastný. Ale to může mít svou cenu.
Takže si myslím, že to, na co se ptáte, je svým způsobem všechno pravda. U téhle otázky je řada vrstev a ty se vážně odhalí během řady, až do finále. Myslím, že to bude dynamická sezóna.
Jsem pyšný na to, co jsme letos dokázali.

Zbožňuji, jak jste řekl, dynamiku mezi Nathanem a Dukem a obzvlášť to jejich znovu shledání. Určitě by to nikdo v půlce minulé řady nečekal. Myslím si, že to bylo vážně přesvědčivé, že to ukázalo to pouto mezi nimi, po tom všem, co se událo.
A líbí se mi zjevení Jennifer, bylo to přímo Shakespearovské. To její „Co to znamená?" A Dukeovo vysvětlení. Bude to takhle pokračovat, aby to pomohlo vzdělat nové fanoušky o věcech, co se staly? Když to sledujeme my, dává nám to naprostý smysl, ale kdybychom byli jako Jennifer a byli v Havenu noví, asi bychom nechápali, proč se X nebo Y děje.
Ano, víte, myslím, že tohle je trik všech televizí. To, že chtějí každou řadu získat nové fanoušky. A ano, aby někdo, kdo neviděl první tři řady, mohl naskočit do řady čtvrté a mohl si to rychle užívat s lidmi, co nás sledovali od začátku.
Jak již bylo řečeno, vždy se snažíme odměňovat naše věrné fanoušky a publikum spletitostmi toho, co se děje. Vždy tu bude snaha vysvětlovat to novým fanouškům a divákům, každou řadu, dokonce každou epizodu. A víte, jsou chvíle, kdy je to plynulejší, než jindy.
A téměř každý den můžete vidět herce, jak se dohadují „Vážně musíme tohle říkat?“ a dostávají odpověď „No tak, když tohle nebudou vědět, jak mají pochopit, co se tu děje?“. Ale to je prostě součást tohohle tanečku. Umožnit lidem si to užít a ukázat se těm, kdo to sledují nově.

Víte, zdá se, že, podle toho, co víme, je Dukeův bratr trochu jinde. Oba jsou naprosto odlišní lidé. A tak bych si myslel, že jejich vztah během řady bude dost bouřlivý?
To máte naprostou pravdu. Víte, už jen myšlenka rodiny je pro Dukea tak trochu bouřlivá. A tak, přivést jednoho z těchto lidí tak blízko do jeho života, je pro něj skutečná výzva. A pak to, jak jsou odlišní. A publikum se hodně rychle dozví, jak a proč jsou tak odlišní. Ale vážně tam bude hodně srandy. A hodně konfliktů.
A víte, myslím si, že pro Dukeovy fanoušky bude tato řada, doufám, jedna z jejich nejoblíbenějších. Protože Duke bude tuhle řadu procházet tolika věcmi. Už jsme ho viděli, jak si toho hodně prožil, s jeho schopností a hledáním svého místa na světě, ale teď tu bude zcela nový emocionální kontext, pod tím, čím si prochází. A jo, myslím si, že to bude parádní.

Z čeho jste u Dukea v této řadě nejvíc nadšený?
Více než dříve bude tlačen k rozhodnutí. A bude nucen zvolit si stranu v bitvě, která je téměř Shakespearovská.
Chci říct, že jsou to nemožné volby. A sledovat v této řadě tuhle jeho cestu bude vážně napínavé.

Co je největší, nebo nejpřekvapivější změna, kterou můžeme u Dukea čekat během řady?
No, Duke si v této řadě prochází dvěma obrovskými změnami. A bohužel nemůžu říct, o co konkrétně jde. Prozradil bych příliš mnoho.
Ale řeknu vám, že z toho fanoušci budou buď vážně šťastní, nebo vážně frustrovaní. Víte, Duke bude muset zcela předefinovat to, kým je a to v řadě věcí. A tenhle „restart“, to předefinování jeho celého života vážně ovlivní to, kým je.
A když nad tím tak přemýšlím, nevím, jestli to – změní to, kým je. Myslím, že víme, kým je Duke nyní. Myslím, že rozumíme tomu, kým je v hloubi srdce. Ale změní se jeho místo na světě a jeho životní volby. Z toho podle mě budou fanoušci nejvíce nadšení.

Chtěla jsem se ještě zeptat na ten milostný trojúhelník. Když jsem tak poslouchala některé diskuze, napadlo mě, že tohle není tradiční milostný trojúhelník. Tedy jsou tu prvky romance, ale také jsou tu prvky rodiny, skoro jako rodinný vztah.
A ta skutečnost, že si Audrey nevybrala ani jednoho z nich. Myslíte si, že sice možná máte toto romantické napětí, ale je tam i rodinné pouto mezi všemi třemi členy? Už jen ta rodina mezi Dukem a Nathanem, myslíte, že to je možná definice skutečné lásky, která je mnohem hlubší, než jedna nebo druhá? Že je to něco, co zahrnuje všechny druhy lásky?
Rozhodně, to je opravdu krásný způsob, jak to podat.
Ano, víte, ta myšlenka vyššího dobra. Víte, co je to vyšší dobro? A to je otázka, kterou všichni tři naši hrdinové, nebo chcete-li hlavní postavy, nebo jakkoli je chcete nazývat, budou muset zodpovědět. A je tu neustálá bitva mezi jejich vlastními tužbami a víte, touhle rodinou.
Takže ano, není to tak prosté. A myslím, že to dělá šou tak fascinující a přesvědčivou. Takže ano, souhlasím.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...