Heroes (Hrdinové) My s Hrdinama nekončíme!

My s Hrdinama nekončíme!

My s Hrdinama nekončíme!

Ohledně našich Hrdinů se NBC vůbec nechce mluvit, ať už Tim Kring brání Heroes jak chce, zřejmě vše smiřuje ke konci celé ságy výjimečných, pojďme si tedy udělat soukromý projekt a dovyprávět příběh našich milovaných sami. Začneme v září jako každou sezónu.

0 0
8.7.2010

V poslední době je celkem mrtvo o tom, zda noví Heroes přijdou s mini-sérií, celovečerním filmem, nebo seriál odkoupí jiná televizní stanice. Jelikož konec Hrdinů skončil otevřený, rozhodl jsem se s příběhem našich oblíbených POKRAČOVAT, aby web jen tak „neumřel“, než dojde k finálovému ortelu, co se s naším seriálem stane. Příběh mám celkem už i připravený, ale jelikož většině nyní začali letní prázdniny a budou mít dostatek času, tak by bylo skvělé, kdyby se svými nápady, jakým směrem by se měl seriál ucházet, svěřili. Psát můžete mě do VZKAZÍKU, nebo se svěřte přímo v našem FÓRU. Snad se nám podaří vytvořit příběh, který skvěle zakončí Heroes. Epizody budou vždy vycházet v pondělí, první vyjde 1. září (tedy ve stejné době, kdy nová řada i vycházela). Díly zřejmě nebudu publikovat, jestliže se rozhodne o tom, že nová série bude.

Veškeré informace o nové řadě si můžete přečíst v kolonce EXTRA, pro ty línější ZDE. Tam najdete vše o nové řadě a hlavně kdy se budou nové díly publikovat. Doufáme, že se vám díly budou líbit a jen tak s Heroes neskončíte. Přejeme příjemné čtení.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny