Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

My s Hrdinama nekončíme!

My s Hrdinama nekončíme!

Ohledně našich Hrdinů se NBC vůbec nechce mluvit, ať už Tim Kring brání Heroes jak chce, zřejmě vše smiřuje ke konci celé ságy výjimečných, pojďme si tedy udělat soukromý projekt a dovyprávět příběh našich milovaných sami. Začneme v září jako každou sezónu.

0 0
8.7.2010

V poslední době je celkem mrtvo o tom, zda noví Heroes přijdou s mini-sérií, celovečerním filmem, nebo seriál odkoupí jiná televizní stanice. Jelikož konec Hrdinů skončil otevřený, rozhodl jsem se s příběhem našich oblíbených POKRAČOVAT, aby web jen tak „neumřel“, než dojde k finálovému ortelu, co se s naším seriálem stane. Příběh mám celkem už i připravený, ale jelikož většině nyní začali letní prázdniny a budou mít dostatek času, tak by bylo skvělé, kdyby se svými nápady, jakým směrem by se měl seriál ucházet, svěřili. Psát můžete mě do VZKAZÍKU, nebo se svěřte přímo v našem FÓRU. Snad se nám podaří vytvořit příběh, který skvěle zakončí Heroes. Epizody budou vždy vycházet v pondělí, první vyjde 1. září (tedy ve stejné době, kdy nová řada i vycházela). Díly zřejmě nebudu publikovat, jestliže se rozhodne o tom, že nová série bude.

Veškeré informace o nové řadě si můžete přečíst v kolonce EXTRA, pro ty línější ZDE. Tam najdete vše o nové řadě a hlavně kdy se budou nové díly publikovat. Doufáme, že se vám díly budou líbit a jen tak s Heroes neskončíte. Přejeme příjemné čtení.

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama