Heroes (Hrdinové) 5. sezóna zřejmě bude, ale bez Mohindera?

5. sezóna zřejmě bude, ale bez Mohindera?

5. sezóna zřejmě bude, ale bez Mohindera?

Ještě sice není 4. sezóna u konce, ale v NBC se už teď řeší, zda mají své peníze příští rok opět investovat do Heroes. A my fanoušci můžeme být napůl šťastní, protože se opravdu 5. sezóny možná dočkáme. NBC vlastní noví majitelé (Společnost Comcast), kteří mají s Heroes pro příští rok určité plány. Jeden z důvodů, proč chtějí, aby seriál pokračoval, je ten, že příští rok by 5. sezóna pokořila hranici 100. epizody.

Je ale relativní šance, že novou sezónu uvidíme bez Sendhila Ramamurthyho (Mohinder Suresh). Ano, je pravda, že i ve 4. sezóně jsme ho moc neviděli, tvůrci s ním ale měli jisté záměry, které nám chtěli v druhé části sezóny ukázat. A Proč bychom vůbec Mohindera neměli vidět? Je to jeho vlastní přání, poprosil tvůrce, aby ho z děje vyškrtli, protože Sendhil dostal lukrativní nabídku zahrát si v nové komedii NBC. Sice Ramamurthy zůstane ve spolupráci s jedním studiem, ale natáčení dvou snímků, ve kterých by byl hlavní postava, by asi určitě nezvládl.

0 0
5.12.2009

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny