Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

5. sezóna zřejmě bude, ale bez Mohindera?

5. sezóna zřejmě bude, ale bez Mohindera?

Ještě sice není 4. sezóna u konce, ale v NBC se už teď řeší, zda mají své peníze příští rok opět investovat do Heroes. A my fanoušci můžeme být napůl šťastní, protože se opravdu 5. sezóny možná dočkáme. NBC vlastní noví majitelé (Společnost Comcast), kteří mají s Heroes pro příští rok určité plány. Jeden z důvodů, proč chtějí, aby seriál pokračoval, je ten, že příští rok by 5. sezóna pokořila hranici 100. epizody.

Je ale relativní šance, že novou sezónu uvidíme bez Sendhila Ramamurthyho (Mohinder Suresh). Ano, je pravda, že i ve 4. sezóně jsme ho moc neviděli, tvůrci s ním ale měli jisté záměry, které nám chtěli v druhé části sezóny ukázat. A Proč bychom vůbec Mohindera neměli vidět? Je to jeho vlastní přání, poprosil tvůrce, aby ho z děje vyškrtli, protože Sendhil dostal lukrativní nabídku zahrát si v nové komedii NBC. Sice Ramamurthy zůstane ve spolupráci s jedním studiem, ale natáčení dvou snímků, ve kterých by byl hlavní postava, by asi určitě nezvládl.

0 0
5.12.2009

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama