Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Bude film?

Bude film?

Minulý týden přišla konečně oficiální zpráva z NBC, co dál. Bohužel zpráva nebyla pro nás fanoušky kladná a rozhodlo se, že Heroes končí. Stále ale je ještě malá naděje, že se přeci ještě jednou na obrazovky vrátí a my nesmíme ztrácet naději. Více uvnitř článku.

0 0
21.5.2010

I když další řada nebude, nevěšme hlavy dolů. Stále je šance, že uvidíme dvouhodinový film, který zakončí celý příběh, protože přiznejme si, že finále minulé řady skončilo s otevřeným koncem a nebylo to takové finále, které jsme všichni čekali. Oficiální rozhodnutí bychom se měli dozvědět během několika pár dní. Amazon.com také představil úvodní obal DVD Heroes 4. řady. Je to vůbec poprvé, co vidíme společný plakát všech známých hrdinů (bylo od začátku vidět, že tvůrci šetří a nevyšli ani zpočátku sezóny obvyklé promo fotky herců).

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama