Heroes (Hrdinové) Co se nyní bude dít?

Co se nyní bude dít?

Co se nyní bude dít?

4. série je za námi (ať už povedená, nebo ne, to je na vás) a každého z nás rozhodně zajímá, co se nyní bude dít. Na konci posledního dílu jsme sice s potěšením viděli, že by nás mělo čekat pokračování a v září bychom tak teoreticky mohli poprvé vidět nové díly s názvem sezóny Volume 6 – Brave New World, ale NBC stále mlčí a o nových Heroes nepadlo ani slovo. Scénárista a producent Tim Kring sice brání Heroes, jak se dá, ale nikdo neví, zda to bude stačit na novou sezónu. Zřejmě se rozhodne, až bude odvysílána 4. série i v ostatních zemích, nesmíme zapomínat, že Heroes jsou ve světě velice oblíbení. Tak tedy doufejme v novou sezónu.

A co se bude dít v následujících dnech s naším webem? Vzhledem k tomu, že celý náš tým doufá, že Heroes budou pokračovat, budeme dávat náš web trochu dohromady. Postavy trochu rozšíříme a dáme do nějaké formy, stejně tak herce a budeme připravovat více článků co se týče samotného seriálu. V nejbližší době čekejte článek, který nám shrne celou 4. sérii. Teď když jsou epizody kompletní, rozhodněte, jaká epizoda 4. série je podle vás nejlepší.

0 0
23.2.2010

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny