Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Co se nyní bude dít?

Co se nyní bude dít?

4. série je za námi (ať už povedená, nebo ne, to je na vás) a každého z nás rozhodně zajímá, co se nyní bude dít. Na konci posledního dílu jsme sice s potěšením viděli, že by nás mělo čekat pokračování a v září bychom tak teoreticky mohli poprvé vidět nové díly s názvem sezóny Volume 6 – Brave New World, ale NBC stále mlčí a o nových Heroes nepadlo ani slovo. Scénárista a producent Tim Kring sice brání Heroes, jak se dá, ale nikdo neví, zda to bude stačit na novou sezónu. Zřejmě se rozhodne, až bude odvysílána 4. série i v ostatních zemích, nesmíme zapomínat, že Heroes jsou ve světě velice oblíbení. Tak tedy doufejme v novou sezónu.

A co se bude dít v následujících dnech s naším webem? Vzhledem k tomu, že celý náš tým doufá, že Heroes budou pokračovat, budeme dávat náš web trochu dohromady. Postavy trochu rozšíříme a dáme do nějaké formy, stejně tak herce a budeme připravovat více článků co se týče samotného seriálu. V nejbližší době čekejte článek, který nám shrne celou 4. sérii. Teď když jsou epizody kompletní, rozhodněte, jaká epizoda 4. série je podle vás nejlepší.

0 0
23.2.2010

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama