Heroes (Hrdinové) Informace k dílům 4x13 a 4x14

Informace k dílům 4x13 a 4x14

Informace k dílům 4x13 a 4x14

Nyní se právě točí finále této sezóny (potvrdil to James Kyson Lee – Ando), ale zatím novinky o ději žádné nejsou. Přesto prosákly na internet malé střípky, co se bude dít v díle 4×13 a 4×14, které se budou vysílat v jeden den (12. 1. 2010).

Stručný děj: Poprvé v této sezóně se setká Noah s Mattem. Noah bude zřejmě za svým účelem přemlouvat Matta, aby mu pomohl odklidit z cesty Samuela. V karnevalu se mezitím Claire bude seznamovat s místními zvyky. A Hiro se vydá někoho zachránit. Kdopak to bude? Nabízí se Charlie? Ale co Ando, kterého jsme tak dlouho neviděli?

Jinak zatím žádné nové zprávy o 5. sezóně (Volume 6) nevyšly. Všichni s ní ale počítají (i když název finále této sezóny může vypovídat o opaku). Tim Kring doufá, že NBC si i pro příští rok objedná Heroes. Kring se také nechal slyšet, že Sendhil Ramamurthy (Mohinder) by v případné další sezóně měl být. Už i prý tak není moc v této sezóně kvůli jeho jiným závazkům. Mohindera původně chtěli do 4. sezóny využít více, bohužel (bohudík) se to ale nepovedlo.

0 0
16.12.2009

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny