Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Informace k dílům 4x13 a 4x14

Informace k dílům 4x13 a 4x14

Nyní se právě točí finále této sezóny (potvrdil to James Kyson Lee – Ando), ale zatím novinky o ději žádné nejsou. Přesto prosákly na internet malé střípky, co se bude dít v díle 4×13 a 4×14, které se budou vysílat v jeden den (12. 1. 2010).

Stručný děj: Poprvé v této sezóně se setká Noah s Mattem. Noah bude zřejmě za svým účelem přemlouvat Matta, aby mu pomohl odklidit z cesty Samuela. V karnevalu se mezitím Claire bude seznamovat s místními zvyky. A Hiro se vydá někoho zachránit. Kdopak to bude? Nabízí se Charlie? Ale co Ando, kterého jsme tak dlouho neviděli?

Jinak zatím žádné nové zprávy o 5. sezóně (Volume 6) nevyšly. Všichni s ní ale počítají (i když název finále této sezóny může vypovídat o opaku). Tim Kring doufá, že NBC si i pro příští rok objedná Heroes. Kring se také nechal slyšet, že Sendhil Ramamurthy (Mohinder) by v případné další sezóně měl být. Už i prý tak není moc v této sezóně kvůli jeho jiným závazkům. Mohindera původně chtěli do 4. sezóny využít více, bohužel (bohudík) se to ale nepovedlo.

0 0
16.12.2009

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama