Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Můžeme poslat Hrdiny ke dnu?

Můžeme poslat Hrdiny ke dnu?

Ticho, ticho a stále ticho. Takto můžeme v posledních měsících vyjádřit chování studia NBC, které se stále nevyjádřilo k tomu, zda bude další řada Heroes. Tato nejdůležitější otázka se už táhne od konce předešlé série a stále na ni neznáme odpověď. Studio čeká, jak dopadne seriál v evropských zemí a poté se prý rozhodne. Nebude ale už pozdě? Tady máme pár případů, proč by se Heroes nemuseli na naše obrazovky vrátit.

Spousta herců z Heroes jsou totiž obsazováni do jiných rolí. Sendhil Ramamurthy (Mohinder Suresh) už nebyl viděn ani tak ve 4. řadě a to hrozí i pro případnou 5. řadu, protože byl obsazen do snímku Covert Affairs. Problém je i v tom, že hlavní představitel Milo Ventimiglia (Peter Petrelli) si zahraje ve filmu Criminal Empire for Dummies. Jack Coleman (Noah Bennet) se objeví ve filmu televize Hallmark Rock The House, ve kterém si zahraje postavu, která také bude řešit problémy se svojí dcerou (tedy podobně jako v Heroes). A pozor, to není vše. Zachary Quinto (Gabriel Gray/Sylar) má šanci, že dostane roli ve filmu What is your number. No, jestli to takhle bude pokračovat a herci budou ubývat, je možné, že nové Heroes opravdu nebudou. Mělo by cenu vysílat novou sezónu bez Petera a Sylara? Co si o tom myslíte vy?

0 0
1.4.2010

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama