Heroes (Hrdinové) Můžeme poslat Hrdiny ke dnu?

Můžeme poslat Hrdiny ke dnu?

Můžeme poslat Hrdiny ke dnu?

Ticho, ticho a stále ticho. Takto můžeme v posledních měsících vyjádřit chování studia NBC, které se stále nevyjádřilo k tomu, zda bude další řada Heroes. Tato nejdůležitější otázka se už táhne od konce předešlé série a stále na ni neznáme odpověď. Studio čeká, jak dopadne seriál v evropských zemí a poté se prý rozhodne. Nebude ale už pozdě? Tady máme pár případů, proč by se Heroes nemuseli na naše obrazovky vrátit.

Spousta herců z Heroes jsou totiž obsazováni do jiných rolí. Sendhil Ramamurthy (Mohinder Suresh) už nebyl viděn ani tak ve 4. řadě a to hrozí i pro případnou 5. řadu, protože byl obsazen do snímku Covert Affairs. Problém je i v tom, že hlavní představitel Milo Ventimiglia (Peter Petrelli) si zahraje ve filmu Criminal Empire for Dummies. Jack Coleman (Noah Bennet) se objeví ve filmu televize Hallmark Rock The House, ve kterém si zahraje postavu, která také bude řešit problémy se svojí dcerou (tedy podobně jako v Heroes). A pozor, to není vše. Zachary Quinto (Gabriel Gray/Sylar) má šanci, že dostane roli ve filmu What is your number. No, jestli to takhle bude pokračovat a herci budou ubývat, je možné, že nové Heroes opravdu nebudou. Mělo by cenu vysílat novou sezónu bez Petera a Sylara? Co si o tom myslíte vy?

0 0
1.4.2010

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny