Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Na kom a na čem teď záleží?

Na kom a na čem teď záleží?

Ať se podíváme doleva nebo doprava, stále nic nového pod sluncem. Zdá se, že opravdu už můžeme naše Hrdiny poslat definitivně ke dnu a zanechat příběh takového seriálu otevřený? Nezaslouží si přece jenom celistvý konec? Čtěte o novinkách uvnitř článku.

0 0
1.9.2010

Odpověď je jednoduchá. Jelikož žádná jiná stanice neodkoupila práva na Hrdiny, náš oblíbený seriál má stále pod palcem NBC. Spoustu z vás samozřejmě ví, že Hrdinové se nevrátí v září na naše obrazovky tak, jak to bylo v minulých letech. Jestli se vrátí, tak nejdříve na jaře 2011. (Téměř) vše záleží na tom, jak se povede novým seriálům stanice NBC. Přesto i to, že se seriálům nepovede optimálně, nemusí znamenat zelenou pro Hrdiny. Hrdinové totiž patří k velice drahému seriálu a sázet znovu na něco, co v minulosti už jednou nevyšlo, je celkem riskantní. NBC nechává tedy své fanoušky v zajímavém šachu, ze kterého ale nemusí vyplynout nic nového. NBC částečně pohřbilo návrh na film a mini-sérii a je vidět, že Hrdiny vracet jen tak pro nic za nic nebudou. Zbylo nám tedy už velice málo nadějí, ale stále platí pravidlo, že naděje umírá poslední. Tim Kring musí bojovat dále o naše hrdiny (i když je pravda, že vliv na NBC v poslední době nemá) a snad se tu my všichni za pár měsíců sejdeme a shlédneme konečně nové díly. Tak hodně štěstí.

Volume 6: Z důvodu časové tísně naše psané příběhy vydáme až koncem září. Nebylo moc času na psaní nových epizod. Jakékoliv další návrhy rádi uvítáme.

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama