Heroes (Hrdinové) Na kom a na čem teď záleží?

Na kom a na čem teď záleží?

Na kom a na čem teď záleží?

Ať se podíváme doleva nebo doprava, stále nic nového pod sluncem. Zdá se, že opravdu už můžeme naše Hrdiny poslat definitivně ke dnu a zanechat příběh takového seriálu otevřený? Nezaslouží si přece jenom celistvý konec? Čtěte o novinkách uvnitř článku.

0 0
1.9.2010

Odpověď je jednoduchá. Jelikož žádná jiná stanice neodkoupila práva na Hrdiny, náš oblíbený seriál má stále pod palcem NBC. Spoustu z vás samozřejmě ví, že Hrdinové se nevrátí v září na naše obrazovky tak, jak to bylo v minulých letech. Jestli se vrátí, tak nejdříve na jaře 2011. (Téměř) vše záleží na tom, jak se povede novým seriálům stanice NBC. Přesto i to, že se seriálům nepovede optimálně, nemusí znamenat zelenou pro Hrdiny. Hrdinové totiž patří k velice drahému seriálu a sázet znovu na něco, co v minulosti už jednou nevyšlo, je celkem riskantní. NBC nechává tedy své fanoušky v zajímavém šachu, ze kterého ale nemusí vyplynout nic nového. NBC částečně pohřbilo návrh na film a mini-sérii a je vidět, že Hrdiny vracet jen tak pro nic za nic nebudou. Zbylo nám tedy už velice málo nadějí, ale stále platí pravidlo, že naděje umírá poslední. Tim Kring musí bojovat dále o naše hrdiny (i když je pravda, že vliv na NBC v poslední době nemá) a snad se tu my všichni za pár měsíců sejdeme a shlédneme konečně nové díly. Tak hodně štěstí.

Volume 6: Z důvodu časové tísně naše psané příběhy vydáme až koncem září. Nebylo moc času na psaní nových epizod. Jakékoliv další návrhy rádi uvítáme.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny