Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Naděje umírá poslední, bude mini-série?

Naděje umírá poslední, bude mini-série?

Máme my jako fanoušci stále naději, že aspoň uvidíme ještě jednou naše milované hrdiny? Vypadá to, že tvůrce Kring to jen tak nevzdává, nejdříve chce film, teď dokonce mini-sérii. Co si ale máme pod mini-sérií představit? Více uvnitř článku.

0 0
2.6.2010

V posledních týdnech se diskutovalo o celovečerním filmu, který by zakončil Heroes. Teď je vše jinak a tvůrce Tim Kring oznámil, že by rád mini-sérii. V následujících dnech bude mít schůzku z vedení NBC a doufá, že dají jeho projektu zelenou. Podle jeho slov chce navázat na to, jak skončila minulá sezóna. Také by se měli vrátit všechny známé postavy (dokonce i Nathan), aspoň to tvrdí Kring (podle závazků herců to ale tak nevypadá – viz. minulé články). Kring zatím řekl, že poté, co Claire seskočila z ruského kola, tak někteří hrdinové se budou schovávat a někteří bojovat. No, uvidíme, jestli se nakonec Heroes vrátí, držme jim palce.

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama