Heroes (Hrdinové) Naděje umírá poslední, bude mini-série?

Naděje umírá poslední, bude mini-série?

Naděje umírá poslední, bude mini-série?

Máme my jako fanoušci stále naději, že aspoň uvidíme ještě jednou naše milované hrdiny? Vypadá to, že tvůrce Kring to jen tak nevzdává, nejdříve chce film, teď dokonce mini-sérii. Co si ale máme pod mini-sérií představit? Více uvnitř článku.


0 0
2.6.2010

V posledních týdnech se diskutovalo o celovečerním filmu, který by zakončil Heroes. Teď je vše jinak a tvůrce Tim Kring oznámil, že by rád mini-sérii. V následujících dnech bude mít schůzku z vedení NBC a doufá, že dají jeho projektu zelenou. Podle jeho slov chce navázat na to, jak skončila minulá sezóna. Také by se měli vrátit všechny známé postavy (dokonce i Nathan), aspoň to tvrdí Kring (podle závazků herců to ale tak nevypadá – viz. minulé články). Kring zatím řekl, že poté, co Claire seskočila z ruského kola, tak někteří hrdinové se budou schovávat a někteří bojovat. No, uvidíme, jestli se nakonec Heroes vrátí, držme jim palce.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny