Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Název Volume 6 - Brave New World?

Název Volume 6 - Brave New World?

Vychutnejte si dnešní díl (4×16 – Pass/Fail). Ve fóru už naleznete odkazy ke stažení této epizody. Titulky si (anglické i české) si můžete stáhnout zde a zde. Přejeme vám příjemnou podívanou.

Trailer na 4×17 (The art of deception): zde

Ano, takto se má jmenovat další část cyklu Heroes, aspoň podle Jamese Kysona Leeho (Ando). Minule jsme vám přinesli informaci, že v příští sezóně uvidíme zcela novou generaci hrdinů. Zatím to není oficiálně potvrzeno, ale ani vyvráceno. Doufejme ale snad, že naše staré hrdiny budeme vídat i nadále.

Do konce Volume 5 zbývá už pouhé 3 díly a tvůrci pochopitelně drží veškeré spoilery před finále pod pokličkou. V podstatě se na internetu objevují spoilery, které jsme už tady zveřejnili, přesto přibylo pár nových, ale nejsou to žádné zvratové zprávy, spousta z toho se dalo očekávat.

  • Noah s Lauren se přiblíží více k Samuelovi a k dosažení jejich plánu odstranit ho z cesty. Samuel ale brzy najde Noahovu slabinu, kterou použije proti němu samotnému a tím si získá Claire na svojí stranu.
  • Peter se v příštích dílech vydá hledat Sylara a dokonce ho i zachrání! Vše bude dělat pro Emmu, protože se zdá, že Sylar je jediná osoba, která dokáže Emmě pomoci před ní samotnou. Emma v dalších dílech bude mít katastrofický vliv na všechny hrdiny.
0 0
19.1.2010

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama