Heroes (Hrdinové) Název Volume 6 - Brave New World?

Název Volume 6 - Brave New World?

Název Volume 6 - Brave New World?

Vychutnejte si dnešní díl (4×16 – Pass/Fail). Ve fóru už naleznete odkazy ke stažení této epizody. Titulky si (anglické i české) si můžete stáhnout zde a zde. Přejeme vám příjemnou podívanou.

Trailer na 4×17 (The art of deception): zde

Ano, takto se má jmenovat další část cyklu Heroes, aspoň podle Jamese Kysona Leeho (Ando). Minule jsme vám přinesli informaci, že v příští sezóně uvidíme zcela novou generaci hrdinů. Zatím to není oficiálně potvrzeno, ale ani vyvráceno. Doufejme ale snad, že naše staré hrdiny budeme vídat i nadále.

Do konce Volume 5 zbývá už pouhé 3 díly a tvůrci pochopitelně drží veškeré spoilery před finále pod pokličkou. V podstatě se na internetu objevují spoilery, které jsme už tady zveřejnili, přesto přibylo pár nových, ale nejsou to žádné zvratové zprávy, spousta z toho se dalo očekávat.

  • Noah s Lauren se přiblíží více k Samuelovi a k dosažení jejich plánu odstranit ho z cesty. Samuel ale brzy najde Noahovu slabinu, kterou použije proti němu samotnému a tím si získá Claire na svojí stranu.
  • Peter se v příštích dílech vydá hledat Sylara a dokonce ho i zachrání! Vše bude dělat pro Emmu, protože se zdá, že Sylar je jediná osoba, která dokáže Emmě pomoci před ní samotnou. Emma v dalších dílech bude mít katastrofický vliv na všechny hrdiny.
0 0
19.1.2010

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny