Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

O seriálu

O seriálu

V posledních dnech se u zdánlivě nahodilé skupiny jedinců vyskytlo to, co se nedá popsat jinak, než „zvláštní“ schopnosti. Ačkoli si to teď neuvědomují, tito jedinci nejenže zachrání svět, ale navždy ho změní. Tato změna od obyčejného k neobyčejnému se neodehraje přes noc. Každý příběh má svůj začátek.

0 0
14.9.2009

Heroes (Hrdinové) je americký sci-fi seriál od scénáristy Tima Kringa. V USA měl premiéru 25. září 2006 na NBC, v České republice 3. ledna 2008 na televizi Prima. První sezóna trhala v Americe rekordy, sledovalo jí přes 15 milionů diváků.

Hlavními postavami jsou obyčejné lidé, kteří pomalu odhalují své nadpřirozené schopnosti (teleportace, předvídání budoucnosti, neviditelnost, létání, …).

Volume 1: Genesis (Zrození)

Volume 1: Genesis začíná v den zatmění Slunce. V poslední době, začínají zdánlivě náhodné skupinky jedinců objevovat něco, co lze popsat jako „zvláštní schopnosti“. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl. Zatím netuší, že navždy změní svět.

K této přeměně z obyčejných na výjimečné nedojde přes noc. Každý příběh má svůj začátek. Mohinder Suresh odhaluje tajemství výzkumu svého otce, který studoval teorii lidského geonomu. Lidé zjišťují, že dokáží létat, měnit časo-prostorové kontinuum, léčit se, malovat budoucnost, nebo číst myšlenky. Noah Bennet pracuje ve “Společnosti“ která tyto výjimečné lidi chytá a studuje. Jak získali své schopnosti je záhadou. Ale to, jak je využijí, je na nich. Jedna věc je však jistá, jejich osudem není nic menšího než záchrana světa…

Volume 2: Generations (Vývoj)

Volume 2 následuje čtyři měsíce po konci Volume 1. Události z konce první sezóny změnily životy Hrdinů, ne vždy k lepšímu. Představuje se několik nových postav a tajemství Společnosti se začíná odhalovat. Její zakladatelé se potýkají s postavou z minulosti, která je odhodlána zabít je. Nakonec dojde na ještě větší hrozbu: virus, který ohrožuje životy 93% světové populace.

Tato kapitola má pouze 11 epizod, protože jí přerušila stávka scénáristů. Nenatočené díly měly pojednávat o tom, co se stane po rozšíření viru.

Volume 3: Villains (Padouši)

Volume 3: Villains začíná pokusem o atentát na Nathana Petrelliho a jeho následky. Sylar získává zpět své ztracené schopnosti. Kromě toho několik zloduchů uniklo ze sekce 5 a Společnost se je snaží pochytat. Objevuje se nová postava, Arthur Petrelli, kterého vyléčí z komatu Adam Monroe. Arthur Petrelli si najme několik zločinců (Flint Gordon, Knox a Daphne Millbrook) a snaží se zlákat také Mohindera Sureshe. Jeho cílem je sestavit vzorec, který by dal všem lidem schopnosti. Ale samotný vzorec nestačí, chybí „katalyzátor“, který je ukrytý v jedné z postav.

Volume 4: Fugitives (Uprchlíci)

Druhá část třetí série s názvem Volume 4: Fugitives vypráví o tom, co se stane po zničení vzorce. Hlavní zápletka se točí okolo Nathana, který tvoří vlastní společnost s přímým účelem pochytat lidi se schopnostmi. To znamená i bratra Petera, který odmítne nabídku na ochranu. Hrdinové se nakonec vzbouří a snaží se Nathana přimět, že on je jedním z nich. Nathanovi se ale celá akce začíná vymykat z rukou, je tady totiž muž, který hodlá Hrdiny izolovat i za cenu jejich zabíjení…

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama