Heroes (Hrdinové) Poslední vystoupení Nathana Petrelliho

Poslední vystoupení Nathana Petrelliho

Poslední vystoupení Nathana Petrelliho

Jak všichni víme, Nathan Petrelli umřel minulou sezónu, když ho Sylar zabil. Tvůrcům se ale moc nechtělo definitivně ukončit jeho příběh a představitel Nathana, Adrian Pasdar, si zahrál i ve 4. sezóně.

Spousta diváků si myslelo, že Adrian bude v nových Heroes pouze na hostování a uvidíme ho v pár dílech. Postava Nathana nás ale celkem provázela 12 dílů nové sezóny.

Tento týden, kdy nás čeká malé podzimní finále, ale Nathanovo příběh bude „definitivně“ uzavřen (tím si samozřejmě ale nemůžeme být jisti, může se kdykoliv vrátit, viz. Ali Larter) a v díle 4×12 (The fifth stage) ho uvidíme naposledy. Tvůrci slibují emocionální rozloučení s Nathanem. Tak tedy uvidíme, jak to nakonec dopadne. Už tento týden.

0 0
27.11.2009

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny