Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Příští týden finále sezóny... nebo i celého seriálu?

Příští týden finále sezóny... nebo i celého seriálu?

Dnešní epizoda nese název The Wall. Ve fóru už naleznete zajímavé odkazy ke stažení této epizody. Titulky anglické a české můžete stáhnout tady a tady . Příští týden nás čeká poslední díl Volume 5 Redemption s názvem The Brave New World.

Trailer 4×19 (The Brave New World): zde

Příší týden nás čeká finále sezóny, ale je i celkem možné, že to bude i finále celého seriálu. Ano, je to bohužel tak. NBC stále mlčí a nikdo se nevyjádřil k Volume 6. Herci doufají a chtějí, aby jejich fanoušci, kteří s nimi byli od začátku, dostali ještě jednu sezónu, která bude směřovat k definitivnímu konci. Je to přání snad všech. Hrdinové by tak měli poslední možnost se po nepovedené sezóně dostat na vrchol a skončit, jak se patří. Doufejme tedy, že stejného názoru bude i NBC. Co si o tom myslíte vy? Bude Volume 6?

SPOILER: Pokud se už nedokážete dočkat finále, které přijde na naše obrazovky příští týden, vychutnejte si šestici malých ukázek přímo z finále. Ukázky moc toho nepoví, ale čekání rozhodně zkrátí.

0 0
2.2.2010

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama