Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Spoilerové ticho

Spoilerové ticho

Je opravdu vidět, že je těsně před finále, protože v poslední době neprosákly na naše monitory žádné spoilerové střípky. Do konce Volume 5 zbývají poslední dvě epizody (Poslední epizoda bude mít dvojnásobnou délku) a uvidíme, jak tyto kapitoly zamíchají s celým dějem, se kterým nejsou až tak diváci tento rok spokojeni.

NBC se stále oficiálně nevyjádřilo, jak to bude s Volume 6. Sice o tom už proběhlo spoustu debat, ale nebyl vydán žádný oficiální výrok. Diváci a pochopitelně i herci (např. Greg Grunberg, Masi Oka, James Kyson Lee a další) si přejí, aby Heroes dostali ještě jednu sezónu, ve které by se mohli rozloučit se vší parádou a ukončit celý děj.

0 0
31.1.2010

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama