Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Zachary Quinto - nejpřitažlivější hrdina

Zachary Quinto -  nejpřitažlivější hrdina

Zachary Quinto (Sylar) byl oceněn nejpřitažlivějším hrdinou seriálu (zveřejněno na BuddyTV) a v celkové stovce, kde se utkal s jinými světovými hercemi, skončil na úžasném 33. místě. Dokonce předběhl i svého kolegu (Milo Ventimiglia alias Peter Petrelli se umístil na 58. místě).

Sylar je jednoznačně v seriálu záporák, ale zřejmě ženám (nebo i mužům?) to vůbec nevadí a právě takovéto typy chlapu je přitahují. Čím více zabíjení, tím více krve, tím víc přitažlivější chlap. Ať už Sylar v této sezóně vystřídal mnoho podob (V Mattově hlavě, ve svém těle společně s Nathanem), tak u svých fanynek nepookřál a dostal se na skvělé místo. Sylar, tedy Zachary Quinto, je prostě sexy za každé situace. Blahopřejeme a jen tak dál.

0 0
3.12.2009

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama