House of Cards (Dům z karet)
94/100 - 240×

House of Cards(Dům z karet)

Ambiciozní americký politik Francis Underwood už není žádný mladík, jeho kariérní motivace je ale o to silnější a zásoba triků v rukávu o to rozmanitější. Frank neváhá zneužít jakékoli tajemství, jakoukoli slabůstku, službičku, či jen informaci. Za nepřítele byste ho nechtěli, pravděpodobně ale ani za přítele. Tento mistr manipulace ale přes to všechno zmanipuluje i vás, až mu budete držet palce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Politický, Thriller
hrají
Robin Wright (Claire Underwood), Kevin Spacey (Francis Underwood), Michael Kelly (Doug Stamper), Derek Cecil (Seth Grayson), Jayne Atkinson (Catherine Durant), Boris McGiver (Tom Hammerschmidt), Lars Mikkelsen (Viktor Petrov), Constance Zimmer (Janine Skorsky), Nathan Darrow (Edward Meechum), Mahershala Ali (Remy Danton), Paul Sparks (Tom Yates), Molly Parker (Jackie Sharp), Michel Gill (Garrett Walker), Elizabeth Marvel (Heather Dunbar), Rachel Brosnahan (Rachel Posner)

S05E13: Chapter 65

S05E13: Chapter 65

Frank rezignuje a přepustí prezidentský úřad Claire. Předání moci je ale komplikované a novopečená prezidentka se navíc musí hned na začátku rozhodnout, zda půjde země do války.

cz sk
30.5.2017
57 minut

Scénář: Frank Pugliese, Melissa James Gibson
Režie: Robin Wright

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jelinek

Je veliká škoda že seriál končí. Jeho ukončení ukazuje, že americká společnost je v ještě horším stavu než ukazuje seriál, protože stačí pár poblázněných feministek v Me Too a zničí to i seriál.

14.2.2018 | 9:37:18
Jack Sollof

No snad nechtějí dát tvůrci seriálu do hlavní role Claire. Už když poprvé promluvila do kamery na diváky, tak mě zamrzelo, že to tvůrci nechali dopustit. Ta herečka na to nemá hlas, respekt… Nelíbí se mi to. Tohle prostě dělá dokonale jen Kevin Spacey a nikdo se mu nevyrovná. Jenom doufám, že tenhle seriál nebude o ní a Frank Underwood se někam nevytratí. Přece jen to on se dostal tak vysoko svoji zásluhou a Claire se jen vezla. Stejně si vždycky říkám, že nejlepší byli první 2 série, když byl Frank ještě kongresman. Kde bylo vidět to nejlepší z Franka, jeho politická moc, předvídavost, vlastnost všechny ovládat atd. Možná, že to prezidentství (víceprezidentsví) přišlo pro Franka až moc rychle, mohl být ještě o něco déle v kongresu. No, uvidíme co přinese 6. série.

31.7.2017 | 19:30:04
Spiker

Tyjo těch vražd najednou..už mi to přecijen přišlo vcelku dost a až moc nerealistické. Tak že by nakonec jenom 6 řad a v poslední si ty dva půjdou po krku.

27.6.2017 | 18:25:03
Angi

Tak nějak mi příjde, že se většina vražd odehrává jen proto, aby v seriálu byly vraždy. Už jen čekám, který z nich si začne říkat Dexter Morgan. A bohužel je mi po finále tak nějak jedno, co bude s postavami dál. Nebyla to špatná epizoda, ale po pěti sériích je seriál již vyčpělý a požírá sám sebe.

27.6.2017 | 7:18:29
garvon

Doufam ze Frank tu Claire pristi serii opravdu zabije, zaslouzi si to.

26.6.2017 | 20:49:27
ma-ce

Claire, ty mrcho proradna..:-) Tom mi vadil od zacatku, ale zradit Franka.. Doufam, ze timhle a dosazenim Ushera sis nakadila do vlastniho hnizda a uz to s tebou pujde jen z kopce.:-) Ted uz si jen rok pockat na dalsi kolo, kde to doufam Frank a Doug zase roztoci. Krasa. Miluju ten serial.

24.6.2017 | 19:47:01
dovahkiin

Celkově oproti ostatním seriím, kterým bych řekněme dál 100% tak téhle dávám „jen“ cca 75, osobně mě nebavila tolik jako ty předtím, nevím přesně proč, boj manželů už tu byl, mrzí mě, že už to neni tolik donucování ostatních politiků, nebo jejich manipulace z rukou Underwooda, jako se to dělo v předchozích sériích, tak snad se to zase vrátí :) Jedna z těch lepších nových postav je určitě Usher, když utínal Conwaye, nebo Romero tak byla skutečně cítit jeho autorita a že si na hlavu s*át nedá. Pamatuju si ještě když Francis zabil Barnesovou, jak v tu chvíli mi to jeho postavu zničilo, ten politik co se nebojí ničeho, ale stale přímo sám nikoho nezabije, ale teď už si s tím ani nelámou hlavu, to je další věc, co mi to shazuje.

15.6.2017 | 14:59:13
Boylen

100%, protože je to House of cards a jinakt o prostě nejde, ale Claire vůbec nefandím, jistě, rozumím proč Franka zradila, byl to dobrý tah, nechtěla jím být ovládána, ale Frank je prostě lepší a jestli má jeden vládnout, tak to je on. Pokud budou teď proti sobě bojovat, tak to nebude úplně super, jak již všichni víme z minulosti… Boj Claire a Franka je vždy opravdu nepříjemný.

6.6.2017 | 16:59:01
Lucifrid

Ne! Proč krucinál tu Jane nevykosili?! Ta mně tak neskutečně pije krev, je taková nemastná, neslaná, celá divná! Chudák LeAnn (i když mrtvolu jsme neviděli) a Doug určitě neřekl poslední slovo. A ano! Claire se (zatím) nenechala vyjebat. Ale mám o ní strach, měla by se zbavit Ushera a Jane. Takhle řada byla mrazivá a opět geniální.

webmaster, korektor
5.6.2017 | 1:14:13
KevSpa

Ta letošní vyvraždovačka byla opět drsná a v mnoha případech až mrazivě nenápadná. Mimochodem závěrečná proměna paní prezidentky je neskutečně podobná závěru letošního Homelandu. Náhoda?

webmaster, korektor
4.6.2017 | 3:37:06
1

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele House of Cards a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer k šesté sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama