House of the Dragon
0/100 - 0×

House of the Dragon

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jejich působení v Západozemí.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický


Herec Matt Smith by si v prequelu mohl zahrát jednu z hlavních rolí

Herec Matt Smith by si v prequelu mohl zahrát jednu z hlavních rolí

Casting novinky House of the Dragon probíhá i nadále, nicméně my nemáme žádné informace o nově obsazených hercích. Nedávno se však vyrojily jedny spekulace.

9 2
8.12.2020

Novinka House of the Dragon by se měla začít natáčet začátkem příštího roku, nicméně i když tvůrci aktuálně hledají vhodné herce do hlavních a vedlejších rolí, tak je Paddy Considine stále jediným hercem, který byl do seriálu oficiálně obsazen. Pravděpodobně tedy již došlo k obsazení několika rolí, avšak představitelé stanice HBO to prozatím nechtějí prozradit. Na internetu se však nedávno objevila jedna nepotvrzená informace o obsazení další postavy.

Mezi odhalenými castingy se nedávno objevil i ten pro Daemona Targaryena, který by měl v novém seriálu ztvárnit jednu z nejdůležitějších rolí. A právě v této době je s touto postavou nejčastěji spojován herec Matt Smith, který byl do této role obsazen podle jednoho zahraničního webu. Jedná se však o nepodložené informace, a proto je nelze brát vážně.


(Hodil by se herec do této role? Foto: Talpress)

Matt Smith se v poslední době proslavil především jako jedenáctý Doktor v seriálu Doctor Who a vévoda Philip v seriálu The Crown, přičemž role Daemona Targaryena by pro něj byla jednou z dalších velkých rolí. Fanoušci však z jeho možného obsazení nejsou moc nadšení – argumentují především tím, že se herec na tuto roli prostě nehodí.

Ať už je Smithovo obsazení pravdivé, či nikoliv, tak lze vidět, že je casting tohoto nového seriálu pod bedlivým dohledem. Lze očekávat, že se již brzy dozvíme nějaké další informace, díky kterým budeme mít konečně jasno o tom, co nás vlastně čeká.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /2

NewPerson

Ti už neví kam by ho měli nacpat. Jak Mareš, který všechno moderuje a ostatní umělci nemají co žrát :D

8.12.2020 | 16:20:07
Perun

Mě naopak přijde, že by se do té role vzhledově docela hodil.

10.12.2020 | 14:38:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama