House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 95×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy, Milly Alcock (Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke, Emily Carey (Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Letní premiéra se nakonec uskuteční, druhá řada bude mít premiéru v červnu

Letní premiéra se nakonec uskuteční, druhá řada bude mít premiéru v červnu

Stále sice neznáme přesné datum premiéry, ale už se tomu pomalu blížíme. Právě bylo potvrzeno, že druhá série Rodu draka začne v červnu.

32 0
5.3.2024

Konečně můžeme pracovat s oficiálními informacemi, protože stanice HBO právě potvrdila, že se začátku druhé série House of the Dragon dočkáme v červnu. Tím se potvrdila slova ředitele programu Caseyho Bloyse, který tvrdil, že se stanice zaměřuje na začátek léta, co se týče premiéry. Nyní je tedy jasno, že se tak stane už v červnu.

V červnu existuje pouze pět dnů, kdy druhá řada může mít premiéru. Určitě bude premiéra stanovena na neděli (pro nás pondělí), tudíž nakonec bude zvolen jeden z následujících termínů – 2. června, 9. června, 16. června, 23. června nebo 30. června. Aktuálně nejsme schopni odhadovat, který by to mohl být.

(Čekání se pomalu blíží ke svému konci. Foto: HBO)

Stanice si je pochopitelně vědoma toho, že House of the Dragon představuje jeden z jejích aktuálně nejsledovanějších seriálů, a proto nás na něj připravuje už dopředu, nicméně jsme se stále dočkali pouze jednoho jediného traileru. Věříme, že se tento fakt změní co možná nejdříve.

Jste rádi, že se začátku seriálu dočkáme už v červnu?

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /3

DHARMA4,8

Tipuji premiéru na 30.6.

5.3.2024 | 10:53:14
Martan73

Jakože ještě tento rok?

#3 TrepyTN14
13.3.2024 | 15:37:54
TrepyTN14

#2 Martan73: Ne až příští vole a na třetí sérii budeme čekat 5 let.

18.3.2024 | 13:14:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama