House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 92×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy (starší Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke (starší Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Natáčení druhé řady započne 6. března

Natáčení druhé řady započne 6. března

Již zhruba týden štáb připravuje natáčecí prostory pro druhou řadu Rodu draka. Bylo tedy jen otázkou času, kdy bude odhaleno přesné datum startu natáčení.

26 3
1.2.2023

V pondělí 6. března bude zahájeno natáčení druhé řady seriálu House of the Dragon, to alespoň tvrdí zahraniční zdroje. Rozhodně platí, že natáčení může odstartovat později či dříve, ale takto alespoň víme, kolem kterého data by mohla padnout první klapka. Březnový termín jsme však očekávali, protože se o něm už dříve zmiňovaly zdroje.

Konkrétně natáčení vypukne v Londýně a Španělsku. Londýn představuje pro seriál základnu, protože se tu ve studiích natáčí všechny interiérní scény. Naopak ve Španělsku se natáčí valné množství venkovních scén, protože se tu dříve pořizovaly záběry především z Králova přístaviště.

(Konečně známe datum startu natáčení. Foto: HBO)

V londýnských studiích se zhruba už týden připravují kulisy, kromě toho štáb začal hledat vhodné herce do nových rolí. Aktuálně sice tušíme, které nové postavy se budou obsazovat, ale prozatím nevíme, kteří herci si je zahrají. Tento fakt bude odhalen později.

Jste rádi, že se konečně začne natáčet pokračování loňské novinky House of the Dragon?

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E10: The Black Queen

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu House of the Dragon si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama