House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 95×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy, Milly Alcock (Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke, Emily Carey (Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Přetáčky jsou hotovy a za rohem je nový trailer

Přetáčky jsou hotovy a za rohem je nový trailer

Produkce druhé série pomalu finišuje. Zatímco jsou přetáčky konečně dokončeny, nadcházející seriálový festival naznačuje, že se pro nás připravuje nová upoutávku.

21 0
18.3.2024

Natáčení druhé řady Rodu draka začalo loni v dubnu a skončilo v září. Herci a štáb se však v průběhu letošního února vrátili na plac, aby dotočili některé scény. Nyní víme, že jejich snaha byla dovedena do úspěšného konce, protože se na place už nenatáčí. Štáb má hotovo, proto se už vše připravuje na červnovou premiéru.

Přetáčky se podle všeho týkaly některých poměrně důležitých scén, nicméně my netušíme, o které by mohlo jít. Kromě toho se přetočilo několik scén z bitvy o Havranův hřad, které se štáb věnoval poměrně intenzivně v posledních týdnech natáčení loňského roku.

(Uvidíme nové záběry už tento týden? Foto: HBO)

Kromě toho se bude v průběhu tohoto týdne konat televizní festival Series Mania, na kterém bude přítomna i společnost Warner Bros., jež tu plánuje propagovat své největších nadcházející seriály – House of the Dragon, The Penguin a Dune: Prophecy.

V souvislosti s tím se proto očekává, že tu bude odvysílán další trailer, popřípadě dojde k odhalení jiných propagačních materiálů. My pochopitelně doufáme v novou upoutávku, protože té poslední jsme se dočkali na začátku prosince. Ostatně by to chtělo vidět nové záběry i z toho důvodu, že premiéra druhé řady by měla být už za tři měsíce.

Zdroj článku: Winter is Coming (první a druhý článek)

Diskuze /2

zroutik

#1 Sohbetsiteleri: dneska už jsou na to určitě nějaký prášky

19.3.2024 | 8:49:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama