House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 95×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy, Milly Alcock (Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke, Emily Carey (Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

V únoru by se podle všeho mělo natočit ještě několik scén z druhé série

V únoru by se podle všeho mělo natočit ještě několik scén z druhé série

Poslední klapka druhé řady Rodu draka padla už minulý rok na podzim, nicméně i tak by se něco málo mělo dotočit letos v únoru.

16 1
30.1.2024

Natáčení druhé série House of the Dragon skončilo na začátku října. Od té doby jsou epizody ve fázi postprodukce, přičemž stanice HBO dokonce zveřejnila i první záběry z pokračování. I přesto, že vše doposud probíhalo dobře, tu máme nečekanou zprávu – v únoru se kamery opět rozjedou, aby se dotočily potřebné záběry.

Podle zdroje, který tuto informaci odhalil, by se některé scény měly přetočit, což znamená, že se budou upravovat ty, jež už vznikly. Nemějte však obavy, tyto přetáčky jsou běžné, v případě seriálu Rod draka věříme tomu, že jde pouze o přetočení několika málo scén, které byly ve střižně a fázi postprodukce vyhodnoceny jako nedostatečné.

(I přes potřebu přetáček není premiéra druhé řady ohrožena. Foto: HBO)

V souvislosti s tím si říkáme, že právě kvůli tomu stanice HBO neoznámila přesnější období či přímo přesné datum premiéry. Zřejmě čeká, jak se tato situace vyvine. Jakmile bude vše natočeno, určitě se už konečně dozvíme, kdy se dočkáme začátku nové série.

V tuto chvíli tu tedy není nic, čeho bychom se v souvislosti s produkcí druhé série měli bát. Pevně věříme tomu, že budou nové záběry pořízeny tak, jak si to tvůrci a režiséři přejí. Pro více informací nadále sledujte náš web.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /1

czechkatka

S těmito přetáčkami se počítalo už od října, takže bych řekla, že premiéra bude tak, jak naznačoval Casey Bloys – early summer. Přetáčky jsou běžné, ale vzhledem k situaci, za které se to natáčelo, se to dalo čekat… Datum premiéry si určitě schovávají do hlavního traileru, snad už ho co nejdříve vypustí…

30.1.2024 | 16:56:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama