How to Get Away with Murder (Vražedná práva) S06E06: Family Sucks

S06E06: Family Sucks

S06E06: Family Sucks

Annalise žádá o pomoc otce Michaely. Protože Nate stále nedůvěřuje Tegan, pokouší se získat informace od někoho, s kým si byla Tegan kdysi blízká. Asher se schází a má nepříjemný rozhovor se svou matkou a Connor se dozvídá, proč byl vybrán do Keating 5

1.11.2019
2 160 000
43 minut

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edward Bloom

Začíná přituhovat, atmosféra konečně připomíná to pravé HTGAWM.

26.3.2020 | 4:16:31
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Annalise u toho soudu s Castilovymi byla fakt dobra, malem by jim to vyšlo kdyby do toho netahali FBI apod, a na Michaelu jsem zvědav jak si poradi, bo už se jim to pomalu začina sypat.

23.2.2020 | 15:44:16

How to Get Away with Murder (Vražedná práva)
98/100 - 98×

How to Get Away with Murder(Vražedná práva)

Seriál sleduje osobní a profesní život Annalise Keeting, profesorky práva na prestižní univerzitě Middleton ve Philadephii. Obhájkyně Annalise si vybere skupinu nejlepších studentů ze třídy, ve které vyučuje, aby pracovali pro její firmu a s jejími zaměstnanci Bonnie Winterbottom a Frankem Delfinem. Práci získají Connor Walsh, Michaela Pratt, Asher Millstone, Laurel Castillo a Wes Gibbins. Annalise žije se svým mužem Samem Keatingem, ale také má tajný vztah s detektivem Natem Laheym. Annalise a její studenti vyhrávají případy a hřejí se na výsluní. Záhy se však před studenty objeví mnohem větší problém, který potřebují vyřešit – mrtvola, kvůli které musí profesorku požádat o pomoc.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Krimi
hrají
Viola Davis (Annalise Keating), Billy Brown (Nate Lahey), Jack Falahee (Connor Walsh), Aja King (Michaela Pratt), Matt McGorry (Asher Millstone), Charlie Weber (Frank Delfino), Liza Weil (Bonnie Winterbottom), Karla Souza (Laurel Castillo), Conrad Ricamora (Oliver Hampton), Amirah Vann (Tegan Price), Rome Flynn (Gabriel Maddox), Alfred Enoch (Wes Gibbins), Katie Findlay (Rebecca Sutter)

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama