Jack Ryan Filmy

Filmy

 • Without Remorse

  Without Remorse

  John Clarke, příslušník Navy SEAL, se vydává pomstít svou mrtvou ženu.

  2021
 • Hon na ponorku

  Hon na ponorku

  První filmová Ryanovka, v níž si hlavního hrdinu, analytika Jacka Ryana, zahrál Alec Baldwin, který zde naháněl ruského kapitána zbrusu nové tiché jaderné ponorky v podání Seana Conneryho.

  1990
 • Vysoká hra patriotů

  Vysoká hra patriotů

  Jack Ryan se tentokrát dostane do křížku s odnoží IRA, když jim zabrání unést a případně zabít členy britské královské rodiny. Ryan při střetu zabije bratra jednoho z teroristů a tím udělá ze sebe a své rodiny cíl.

  1992
 • Jasné nebezpečí

  Jasné nebezpečí

  Ve třetím filmu se Jack Ryan staví na stranu vojenských jednotek vyslaných ilegálně do Jižní Ameriky, kde se jim boj proti drogovým kartelům vymkne z rukou. Zároveň Jack odhaluje, že v CIA je cosi shnilého a stopy vedou do Bílého domu.

  1994
 • Nejhorší obavy

  Nejhorší obavy

  Novým Ryanem se ve čtvrtém filmu stal Ben Affleck, který při jaderném ohrožení Spojených států pomáhá najít chybějící atomovou pumu. Jeho mentorem je mu zde Morgan Freeman a Johna Clarka si zahrál Liev Schreiber.

  2002
 • Jack Ryan: V utajení

  Jack Ryan: V utajení

  V zatím poslední Ryanovce se hlavní role zhostil Chris Pine. Tento film není adaptací žádné z knih, je natočen na motivy postav Jacka Ryana a Cathy a z knih si vzal pouze pár drobků jako inspiraci.

  2014

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strongman

cz100%
DOKONČENO


Titulky pro vás připravují: @gongis, @Maty9, @Laisobel a @Lucifrid


PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Jacka Ryana a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Třetí řada

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Šéfka Amazon Studios Jennifer Salke dnes oznámila, že Jack Ryan se dočká třetí řady. S ohledem na úspěch první řady a příběh a námět té druhé nevidí důvod, proč nenatočit více epizod.

Reklama

Kdo je Jack Ryan?

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Se seriálovým Jackem Ryanem se setkáme již za týden, takže nastal čas si zopakovat, co o seriálu víme a co od něj můžeme čekat.

Reklama

Momentky

Momentky

Ryanovky

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Tom Clancy otevřel v roce 1984 svým Honem na ponorku čtenářům z celého světa knižní vesmír plný špionů, tajných služeb, armádních operací, politiky a hlavně nám představil jednoho úplně obyčejného analytika, který se proti své vůli často stává hrdinou.

Hlídejte si nás