Jack Ryan Filmy

Filmy

 • Hon na ponorku

  Hon na ponorku

  První filmová Ryanovka, v níž si hlavního hrdinu, analytika Jacka Ryana, zahrál Alec Baldwin, který zde naháněl ruského kapitána zbrusu nové tiché jaderné ponorky v podání Seana Conneryho.

  1990
 • Vysoká hra patriotů

  Vysoká hra patriotů

  Jack Ryan se tentokrát dostane do křížku s odnoží IRA, když jim zabrání unést a případně zabít členy britské královské rodiny. Ryan při střetu zabije bratra jednoho z teroristů a tím udělá ze sebe a své rodiny cíl.

  1992
 • Jasné nebezpečí

  Jasné nebezpečí

  Ve třetím filmu se Jack Ryan staví na stranu vojenských jednotek vyslaných ilegálně do Jižní Ameriky, kde se jim boj proti drogovým kartelům vymkne z rukou. Zároveň Jack odhaluje, že v CIA je cosi shnilého a stopy vedou do Bílého domu.

  1994
 • Nejhorší obavy

  Nejhorší obavy

  Novým Ryanem se ve čtvrtém filmu stal Ben Affleck, který při jaderném ohrožení Spojených států pomáhá najít chybějící atomovou pumu. Jeho mentorem je mu zde Morgan Freeman a Johna Clarka si zahrál Liev Schreiber.

  2002
 • Jack Ryan: V utajení

  Jack Ryan: V utajení

  V zatím poslední Ryanovce se hlavní role zhostil Chris Pine. Tento film není adaptací žádné z knih, je natočen na motivy postav Jacka Ryana a Cathy a z knih si vzal pouze pár drobků jako inspiraci.

  2014

Stav titulků

Epizoda S01E08: Inshallah

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @gongis, @Maty9, @Zira, @KevSpa a @Lucifrid


PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Jacka Ryana a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Kdo je Jack Ryan?

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Se seriálovým Jackem Ryanem se setkáme již za týden, takže nastal čas si zopakovat, co o seriálu víme a co od něj můžeme čekat.

Reklama

Druhá řada

Jack Ryan získal druhou řadu

Jack Ryan získal druhou řadu

Ještě neodvysílaná novinka Amazonu, které se dočkáme na konci srpna, dnes získala druhou řadu. Ta se bude točit kolem pádu demokratického režimu v Jižní Americe a natáčet se začne letos v létě, mimo jiné i v Evropě. Amazon zveřejní 31. srpna všechny epizody, a to ve 200 zemích světa.

Momentky

Momentky

Ryanovky

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Tom Clancy otevřel v roce 1984 svým Honem na ponorku čtenářům z celého světa knižní vesmír plný špionů, tajných služeb, armádních operací, politiky a hlavně nám představil jednoho úplně obyčejného analytika, který se proti své vůli často stává hrdinou.

Hlídejte si nás