Jack Ryan
91/100 - 74×

Jack Ryan(Tom Clancy's Jack Ryan)

Populární hrdina Jack Ryan se vrací zpět, avšak tentokrát v seriálové podobě. Opět budeme sledovat příběhy tohoto analytika CIA na jeho misích.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
John Krasinski (Jack Ryan), Wendell Pierce (Jim Greer), Abbie Cornish (Cathy Mueller), Ali Suliman (Mousa bin Suleiman), Dina Shihabi (Hanin Ali), John Hoogenakker (Matice), Timothy Hutton (Nathan Singer), Haaz Sleiman (Ali bin Suleiman), Adam Bernett (Patrick Klinghoffer)

Jack Ryan získal objednávku na čtvrtou řadu

Jack Ryan získal objednávku na čtvrtou řadu

Ještě nebyla odvysílána třetí řada Jacka Ryana, ale už víme, že se začne chystat čtvrtá. V ní uvítáme jedno známé herecké jméno v roli nové postavy a vrací se také jedna stará známá.

16 0
18.10.2021

Ve třetí řadě, která už je dotočená, ale stále nemá určené datum premiéry, se kromě Jacka Ryana (John Krasinski) vrátí i Jim Greer (Wendell Pierce) a Mike November (Michael Kelly). Jack se ocitne na útěku poté, co je křivě obviněn z obří konspirace a musí prchat před CIA i nebezpečnou mezinárodní frakcí, kterou odhalil. Jack se dostane do Evropy, kde se snaží přežít a zabránit globálnímu konfliktu.

Vracející se postavou ve čtvrté řadě je Dr. Cathy Mueller (Abbie Cornish), se kterou se Jack seznámil v první sérii a poté se po ní slehla zem. Novým přírůstkem je Michael Peña, jehož můžete znát především jako Luise z obou Ant-Manů nebo jako Enriquea ‚Kiki‘ Camarenu z Narcos: Mexico. Koho si v Jacku Ryanovi zahraje, ještě oznámeno nebylo.

Už se těšíte na další řadu?

Zdroj: Amazon

Diskuze /8

PecaCZE

Pořád čekáme na tu třetí, ale super zpráva :) Každopádně jeden z nejlepších seriálů co jsem viděl a kdy uvidím, nemá chybu !

19.10.2021 | 0:13:24
ked

Víme vůbec premiéru třetí série?

19.10.2021 | 1:43:10
Lucifrid

Jak píšu v článku, nevíme. Ale vzhledem k tomu, že sociální sítě seriálu teď ožily, je dost pravděpodobné, že se to brzy dozvíme.

webmaster
19.10.2021 | 8:46:27
Billy the Kid

no já jsem spokojen, Peňa je v Ant-Manovi super :)

19.10.2021 | 15:22:05
Basim

To už je trvá dva roky a ta třetí série pořád nikde.

19.10.2021 | 20:51:29
TOMASH

Tychto naivnych superhrdinskych serialov je uz trochu moc.

#7 Basim
20.10.2021 | 17:25:09
Basim

#6 TOMASH: To je celý Amazon dokáží z něj udělat superhrdinu i když žádný není :D

22.1.2022 | 0:21:25
Brunotom

Tak uteklo dalších pár měsíců a pořád žádné nové zprávy o 3. řadě? :-/

24.4.2022 | 15:42:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Třetí řada

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Šéfka Amazon Studios Jennifer Salke dnes oznámila, že Jack Ryan se dočká třetí řady. S ohledem na úspěch první řady a příběh a námět té druhé nevidí důvod, proč nenatočit více epizod.

Reklama

Kdo je Jack Ryan?

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Se seriálovým Jackem Ryanem se setkáme již za týden, takže nastal čas si zopakovat, co o seriálu víme a co od něj můžeme čekat.

Momentky

Momentky

Ryanovky

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Tom Clancy otevřel v roce 1984 svým Honem na ponorku čtenářům z celého světa knižní vesmír plný špionů, tajných služeb, armádních operací, politiky a hlavně nám představil jednoho úplně obyčejného analytika, který se proti své vůli často stává hrdinou.

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama