The Last Ship (Poslední loď) 6 důvodů, proč se nalodit

6 důvodů, proč se nalodit

6 důvodů, proč se nalodit

Chcete velkoformátovou letní akci, ale nemáte rádi davy lidí, všude sladkosti a ještě ty ceny za vstupenky do kina? Už nehledejte, je tady The Last Ship se svou třetí řadou.


11 0
13.6.2016

Seriál už sice čeká třetí řada, ale to je nejlepší příležitost nasednou na plavbu s proslulým torpédoborcem Nathan James právě nyní. Celé dvě řady brázdili svým korábem svět, kde drtivou většinu lidské populace vymýtila globální nákaza. Třetí série zahajuje zcela novou a odvážnou kapitolu jejich příběhu a na tvguide připravili přehled největších lákadel.

Třetí řada změní zavedená pravidla

Celé dva roky se posádka lodi Nathan James sháněla po svém domově, zatímco rozvážela lidem lék na nákazu, která mezitím zpustošila svět. Nyní dokáží přenášet lék dotekem i vzduchem. Dostáváme se tedy do fáze budování nového světa. Příběh už teď nebude o hledání léku, ale o nápravě toho, co virus a lidé které nezabil, zvládli napáchat světu,


Připravte se na politikaření (a výbuchy)

S budováním jde ruku v ruce nový prvek, se kterým jsme se ještě nesetkali: politika. Zbytek přeživší společnosti se nesnaží jen vybudovat fungující utopii. Jsou tu i spory o nová území. A s tím přichází i tolik potřebné boje, exploze a detonace.

Příběh teď bude celosvětový

Míříme do Asie! Nathan James je možná americké plavidlo, ale jeho nové celosvětové poslání pošle posádku přes celý svět. Virus nerozlišoval ani kontinenty a ani naše posádka nebude.

Není to jen o lodi

Ano, seriál se sice jmenuje Poslední loď, ale loď bude v této řade hrát spíš vedlejší roli. Tentokrát uvidíme stejně tolik příběhu na souši jako i na moři. Což může být zajímavé pro diváky, ale už ne tolik pro posádku námořníků. Chvíli jim potrvá naučit se opět sebevědomě kráčet po pevnině.

Eric Dane: akční hrdina

Kapitána Toma Chandlera v podání Erica Danea bychom mohli bezevšeho postavit proti kterémukoliv akčnímu hrdinovi. Po dvě série byl Chandler oporou posádky, ale nyní ho jeho nová pozice náčelníka námořních operací zavede do nových a nebezpečných vod. A samotného. Bude muset čelit obrovské zkoušce, když ho nejistí jeho věrná posádka a vy si zamilujete, jak se mu bude dařit uniknout ze všemožných problémů.

Nezapomněli jste na Michaela Baye?

Jo, Michael Bay je pořád výkonným producentem seriálu a tak se můžeme těšit na šílené a dechberoucí akční scény. A jak řekl jeden z tvůrců seriálu: „Pokud byste rádi na nějaký letní blockbuster a na nedělní večer nemáte domluvenou chůvu pro děti, The Last Ship je tady právě pro vás. Provedeme vás celým světem během pouhých 42 minut.“

S tím nezbývá než souhlasit. Připraveni nastoupit na palubu?

Foto: TNT

Diskuze /1

Pavel 1963

Ano, už se nemohu dočkat :-)

13.6.2016 | 16:12:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E07: Feast

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají: @Valada06, @L0newolf, @ScaryX a @twister78.
Korekce: @cricket277

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Z časových důvodů probíhá překlad pomaleji, ale nebojte se, překlad určitě dokončíme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás