The Last Ship (Poslední loď) Jak si vedl začátek třetí série?

Jak si vedl začátek třetí série?

Jak si vedl začátek třetí série?

Máme za sebou třetí epizodu a tak je třeba omrknout, nakolik seriálu uškodilo odložení premiéry a zdali se z toho dokázal zvednout. Otázka zní: najde Poslední loď u obrazovek dostatek vlasteneckých námořníků?


8 0
30.6.2016

Jak jsme vás upozorňovali, vzhledem ke střelbě v americkém Orlandu a její podobnosti se scénou v první dílu, došlo k týdennímu posunutí premiéry. Tato zpráva rozdělila fanouškovskou základnu. Jedni to rozhodnutí chápali a oceňovali (všichni víme, jak jsou v Americe na takové náznaky hákliví). Druzí to odsuzovali s odůvodněním, že tak vlastně teror vyhrál, když nám diktuje, co dělat, nebo že měla být premiéra odvysílána s pouhým upozorněním. Jak ve svém facebookovém příspěvku zmínil herec Jocko Sims, představitel poručíka Burka, na tom rozhodnutí bude bita hlavně stanice TNT, i když si získá některé sympatie. A to se také potvrdilo.

Poručík Burk měl novou lásku na dosah.


Premiéra prvních dvou dílů utržila 1,78 milionu diváků a podíl sledovanosti 0.4, což je výsledek, který by se raději neměl opakovat. Je to pád o 40 % oproti průměru loňské druhé řady. Zcela určitě mělo svůj vliv uniknutí epizod na internet v den původní premiéry a také, že dvojdíl nově běžel proti vysílání playoff NBA. Polepšil si ale ve zpětném přehrání či následném opakování do tří dnů. V případě druhého dílu až o tři čtvrtiny původní sledovanosti. Podle komentářů už někteří diváci museli jít do hajan nebo se jim podařilo usnout ;-) Vysílací slot od 22. hodiny jinak patří kriminálce Murder in the First, kterou také postihlo posunutí premiéry.

Poznali jsme nové tváře, Sashu a Jesse.

S třetí epizodou už se ale vše nejspíš vrací zpět do svých kolejí. 2,42 milionu diváků a podíl sledovanosti 0.57 je oproti minulé řadě stále propad, ale pokud se podobná čísla udrží, naděje na pokračování seriálu je dost velká. Ještě jedna řada je snad jistá a třeba by pátá mohla být závěrečná. I když mám seriál rád, témata i nepřátelé už pomalu docházejí a solidní závěr je mnohem lepší, než protahování jinak nezbytného utrpení. Ale třeba bude mít poslední slovo ještě námořnictvo Spojených státu. Přece jenom kdo by chtěl přijít o tak výborný náborový seriál :-) Kolik seriál přitáhl k obrazovkám diváků víme. Kolik námořníků se díky němu přidalo k US Navy, to už je ovšem jiná otázka…

Jak vy hodnotíte začátek třetí řady? Jeho změny, osud doktorky, ubírání příběhu a nové postavy? Dokáže si i nadále příběh udržet vaši pozornost?

Diskuze /2

Mates79

Začali trochu „gýčovito“, aspoň podľa mňa. Amerika proti Číne a (možno) Vietnamu? To už tu bolo X-krát. A zdá sa to len mne, alebo je tých preživších ľudí nejak moc? Jasné, antivírus pomohol, ale aj tak… Mali ísť na to trochu pomalšie a volnejsie… Predsa len podľa oficiálneho popisu je 80% populácie pod kytičkami… Ale aj tak je to seriál, ktorý budem pozerať ďalej, lebo som zvedavý. To by to museli tvorcovia poriadne nejako pos*ať aby som prestal pozerať…

30.6.2016 | 21:46:12
ScaryX

Furt ti ještě zbývá nějaká miliarda a půl, což je pořád docela dost lidí :-) A pak taky vidíš ten příběh v oblastech, kde se shluklo více lidí. Kdyby tam bylo liduprázdno a „mrtvo“, tak se tam toho moc neděle :D Jj ty scénáře s nepřítelem se pořád opakují, jenže ono není moc co použít. Všichni dostatečně nebezpeční agresoři už byli dávno několikrát použiti jinde a nechat je válčit třeba s nějakou malou zemičkou nedává smysl. By je hned zadupali do země nebo by to byla komedie.

webmaster
30.6.2016 | 22:46:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E07: Feast

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají: @Valada06, @L0newolf, @ScaryX a @twister78.
Korekce: @cricket277

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Z časových důvodů probíhá překlad pomaleji, ale nebojte se, překlad určitě dokončíme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás