Law & Order: Special Victims Unit (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti)
88/100 - 22×

Sledovat

Peter Stone

Peter Stone

Bývalý chicagský asistent státního zástupce, který po Barbově rezignaci přijal místo asistenta okresního návladního pro Útvar pro zvláštní oběti v New Yorku.

Sezóny 2
2018 - 2019

Peter Stone je bývalý asistent státního zástupce v Chicagu a bývalý asistent okresního návladního Útvaru pro zvláštní oběti.

Stone je druhé dítě bývalého výkonného asistenta okresního návladního Benjamina Stonea (ze seriálu Law & Order). Jeho starší sestra Pamela trpěla schizofrenií a žila v psychiatrické léčebně. Předtím než se stal právníkem, byl Stone nadhazovačem v baseballovém týmu Chicago Cubs. Byl nucen ale sportu nechat, když si natrhl vaz v lokti, a rozhodl se následovat otcovy kroky.

Po smrti otce Stone přijel na jeho pohřeb. Na pohřbu se potkal s okresním návladním Jackem McCoyem a asistentem okresního návladního Rafaelem Barbou. Stone se později stal zvláštním poradcem během Barbova soudu poté, co Barba ukončil život novorozence trpícího MDDS a vypnul jeho životní podporu. Ačkoli byl Barba ze všech obvinění osvobozen, byl případem příliš traumatizován a rezignoval. Stone tak převzal jeho práci jako asistent okresního návladního u Útvaru pro zvláštní oběti.

O několik měsíců dostal výhružku během jednoho z případů, které SUV vyšetřovatele. Jeho sestra byla během masakru v léčebně unesena a v přestřelce mezi policií a jejím únoscem byla smrtelně postřelena. Peter její smrt těžce nesl a hodně po večerech pil.

Na konci 20. série rezignoval po případu s Robem Millerem, kdy mírně nastrčil důkazy, aby ho dostal. Udělal to z důvodu, aby zachránil Bensonovou a jejího syna Noaha, kterým Rob vyhrožoval. I když toho Peter nelitoval, přestal věřit, že by nadále mohl s čistým svědomím hájit spravedlnost.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů