Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

Hudba z dvanácté epizody

Hudba z dvanácté epizody

Ve dvanácté epizodě Love Factually jste mohli zaslechnout několik písní, které podkreslovaly různé události tohoto dílu. Uvnitř článku můžete zjistit, o jaké konkrétní písně se jedná.

2 0
26.6.2018

Nic Cester – Psichebello

  • Tuto hudbu pustí Aiden z jukeboxu a poté mu zavolá Stella a ptá se, jestli je Wes stále v baru.
Thumbnail Play icon

Panama – Undertow (Alternate Version)

  • Sadie radí Stelle, ať si promluví s Wesem; Aiden říká Peterovi, že hlídá psa Nortonových; William slyší zprávu, kterou nechává Stella Wesovi.
Thumbnail Play icon

Jack Savoretti – Deep Waters (Acoustic Version) 

  • Aiden si představuje svého otce popíjet kávu v jejich staré kuchyni; Stella si promlouvá s Wesem o svém otci a o Pippe; Aiden se zhroutí a brečí; Abbottovi a Gina čekají na novinky o Peterovi.
Thumbnail Play icon

Ruelle – The Fear Of Letting Go

  • Stella říká zbytku rodině, aby se přestali hádat před Peterem na nemocničním lůžku; Fiona recituje svůj text z besídky; Stella vzpomíná, jak jí Peter četl knihu během její nemoci; Abbottovi postupně odcházejí; Stella děkuje svému otci za vše, co pro ni udělal; Peter se probouzí. – tato píseň bohužel zatím není nikde k dostání, ale měla by vyjít na příštím albu zpěvačky

American Wrestlers – Real People

  • Aiden odmítá Pippinu nabídku; Ida a Gina spolu čekají, až se Peter probere; William říká Stelle, že byl suspendován a napíše na okno auta, že ji miluje.
Thumbnail Play icon

Zdroj: CW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama