Life Sentence Co nás čeká v posledních dvou epizodách?

Co nás čeká v posledních dvou epizodách?

Co nás čeká v posledních dvou epizodách?

Wes a Aiden mají spoustu práce s barem, jelikož se objevují další problémy. Stella se věnuje své nové pozici v nemocnici a zjišťuje něco zásadního o Wesovi. Jeden člen rodiny Abbottových onemocní, což donutí všechny přemýšlet o budoucnosti.

3 0
7.6.2018

1×12 – Love Factually

Datum premiéry: 8. června 2018

Stella si zoufale potřebuje promluvit s Wesem, ale kvůli problémům v baru to musí neustále odkládat. Stella se soustředí na svou novou práci v nemocnici a zároveň se dozvídá vážné informace o Wesovi. Peter a Ida slaví své poslední výročí v neobvyklém stylu. Mezitím se celá rodina Abbottových dozvídá, že jeden člen, a ne Stella, je vážně nemocný.


1×13 – Then and Now

Datum premiéry: 15. června 2018

Stella sdílí svůj a Wesův život na sociálních sítích, kvůli čemuž začnou oba obhajovat svůj vztah před světem a zároveň uvažují nad tím, co si pro ně budoucnost připravila. Nemoc přinutí Petera přemýšlet, s kým chce opravdu být. Aiden se nechce vzdát svého vysněného baru a ze všech sil se snaží najít nějaké řešení.

Těšíte se na zbývající epizody? Myslíte si, že Abbottovi přijdou o člena rodiny?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny