Manhattan
92/100 - 53×

Manhattan

Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | WGN | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
John Benjamin Hickey (Frank Winter), Ashley Zukerman (Charlie Isaacs), Olivia Williams (Liza Winter), Rachel Brosnahan (Abby Isaacs), David Harbour (Reed Akley), Daniel Stern (Glen Babbit), Katja Herbers (Helen Prins), Harry Lloyd (Paul Crosley), Alexia Fast (Callie Winter), Christopher Denham (Jim Meeks), Michael Chernus (Louis 'Fritz' Fedowitz), Eddie Shin (Sid Liao)

S02E09: Brooklyn

S02E09: Brooklyn

Celý Kopec se chystá na test v Trinity, na který dorazí hlavouni z Washingtou a budou debatovat, kde v Japonsku bombu odpálí. Frank se snaží prostřednictvím Charlieho navrhnout neobydlený ostrov a Charlie je tomu nakloněn.

sk
8.12.2015
240 000
45 minut

Frank se vrací na svou bývalou pozici, ale tentokrát nepovede implozní tým, ale ten explozní. Helen není z jeho návratu nadšená, protože Frank nemá o práci zájem a celý projekt nejspíše sabotuje, což Helen zjistí a nahlásí to plukovníku Darrowovi.

Frankův starý známý Bucher přijíždí na Kopec, aby jako psychiatr vedl výslech chyceného ruského špiona, který má na starosti dva špiony na Kopci – Brooklyna a Persea. Victor prosí po neúspěšném pokusu o sebevraždu Paula, který se účastní výslechu, aby mu pomohl se zabít. Paul zjišťuje, že nejspíš zrádce zná a pracuje s ním. Plukovník je netrpělivý a jeho výslech vede ke smrti ruského špiona. Bucher a Paul se postarají o jeho odklizení a nafingování sebevraždy. Bucher se při tom snaží naverbovat Paula do právě vznikající CIA.

Abby zjistí, že sebevražda Jean Tatlockové nebyla opravdu sebevražda a vyříká si to s plukovníkem a s Charliem. Jelikož ji z Kopce nepustí, pošle pryč aspoň Joeyho, což Charlieho naštve. Ten, ač se chystal na schůzi Plánovacího výboru přednést myšlenku odpalu nad neobydleným ostrovem, změní pod Abbyinými obviněními názor a navrhne odpal přímo v srdci Japonska, v hustě obydleném městě, aby byl psychologický dopad co největší a už nikdo nikdy nic podobného neprovedl.

Paul zjišťuje, že špionem by mohl být Meeks a jde s tím za Frankem. Mezitím Meeks s Perseem, Heleniným přítelem Stanem, odjíždí na Trinity, kde místo původního plánu sabotáže testu nakonec chystají bombu odpálit ještě před evakuací oblasti, aby zabili všechny vědce a ti už nemohli zbraň vynalézt, jak to po nich chce Nora.

Foto: WGN

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Na koniec seriálu sa postavy dosť zmenili nakoniec to finále bude úplne iné ako som si predstavoval dosť ma prekvapil Charlie s jeho rozhodnutím a už by konečne mohli zistit že špion je Jim

28.10.2017 | 3:58:19
evinca

Z Charlieho preslovu mi išiel mráz po chrbte.

13.12.2015 | 10:44:00
Lucifrid

Tohle je prostě neskutečný!

webmaster
12.12.2015 | 15:41:48
KevSpa

Zejména konec hodně mrazivý.

webmaster, korektor
11.12.2015 | 14:39:20

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama