Manhattan S02E09: Brooklyn

S02E09: Brooklyn

S02E09: Brooklyn

Celý Kopec se chystá na test v Trinity, na který dorazí hlavouni z Washingtou a budou debatovat, kde v Japonsku bombu odpálí. Frank se snaží prostřednictvím Charlieho navrhnout neobydlený ostrov a Charlie je tomu nakloněn.

cz sk
8.12.2015
240 000
45 minut

Frank se vrací na svou bývalou pozici, ale tentokrát nepovede implozní tým, ale ten explozní. Helen není z jeho návratu nadšená, protože Frank nemá o práci zájem a celý projekt nejspíše sabotuje, což Helen zjistí a nahlásí to plukovníku Darrowovi.

Frankův starý známý Bucher přijíždí na Kopec, aby jako psychiatr vedl výslech chyceného ruského špiona, který má na starosti dva špiony na Kopci – Brooklyna a Persea. Victor prosí po neúspěšném pokusu o sebevraždu Paula, který se účastní výslechu, aby mu pomohl se zabít. Paul zjišťuje, že nejspíš zrádce zná a pracuje s ním. Plukovník je netrpělivý a jeho výslech vede ke smrti ruského špiona. Bucher a Paul se postarají o jeho odklizení a nafingování sebevraždy. Bucher se při tom snaží naverbovat Paula do právě vznikající CIA.

Abby zjistí, že sebevražda Jean Tatlockové nebyla opravdu sebevražda a vyříká si to s plukovníkem a s Charliem. Jelikož ji z Kopce nepustí, pošle pryč aspoň Joeyho, což Charlieho naštve. Ten, ač se chystal na schůzi Plánovacího výboru přednést myšlenku odpalu nad neobydleným ostrovem, změní pod Abbyinými obviněními názor a navrhne odpal přímo v srdci Japonska, v hustě obydleném městě, aby byl psychologický dopad co největší a už nikdo nikdy nic podobného neprovedl.

Paul zjišťuje, že špionem by mohl být Meeks a jde s tím za Frankem. Mezitím Meeks s Perseem, Heleniným přítelem Stanem, odjíždí na Trinity, kde místo původního plánu sabotáže testu nakonec chystají bombu odpálit ještě před evakuací oblasti, aby zabili všechny vědce a ti už nemohli zbraň vynalézt, jak to po nich chce Nora.

Foto: WGN

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Na koniec seriálu sa postavy dosť zmenili nakoniec to finále bude úplne iné ako som si predstavoval dosť ma prekvapil Charlie s jeho rozhodnutím a už by konečne mohli zistit že špion je Jim

28.10.2017 | 3:58:19
evinca

Z Charlieho preslovu mi išiel mráz po chrbte.

13.12.2015 | 10:44:00
Lucifrid

Tohle je prostě neskutečný!

webmaster, korektor
12.12.2015 | 15:41:48
KevSpa

Zejména konec hodně mrazivý.

webmaster, korektor
11.12.2015 | 14:39:20

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás