Manhattan
92/100 - 53×

Manhattan

Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | WGN | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
John Benjamin Hickey (Frank Winter), Ashley Zukerman (Charlie Isaacs), Olivia Williams (Liza Winter), Rachel Brosnahan (Abby Isaacs), David Harbour (Reed Akley), Daniel Stern (Glen Babbit), Katja Herbers (Helen Prins), Harry Lloyd (Paul Crosley), Alexia Fast (Callie Winter), Christopher Denham (Jim Meeks), Michael Chernus (Louis 'Fritz' Fedowitz), Eddie Shin (Sid Liao)

S02E04: Overlord

S02E04: Overlord

Dr. Oppenheimer si užívá mimomanželských radovánek v San Franciscu, což se nelíbí jeho manželce Kitty, jež nemá daleko k porodu. Abby chce využít situace a nutí Charlieho, aby převzal vedení projektu.

sk
3.11.2015
335 000
45 minut

Charlie pověří Fritze a Meekse, aby zpracovali analýzu, jak by na tom byl projekt bez Dr. Oppenheimera. Výsledky nejsou zrovna povzbudivé, tak se Charlie pokusí o pomoc požádat plukovníka. Situaci nakonec ale vyřeší právě Abby.

Liza vyzvedne Franka z vězení a míří zpět do Princetonu. Frank se chce ale vrátit na Kopec a uvést věci na pravou míru. Helen se mezitím stala šéfkou explozní skupiny, ale vše není tak růžové, jak si malovala.

Foto: WGN

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

A je to tu Frank sa konečne vratil Robert sa zblaznil teraz začne poriadna akcia

25.10.2017 | 23:14:07
KevSpa

Dokonalost.

webmaster, korektor
4.11.2015 | 6:34:55

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama