Manhattan
92/100 - 53×

Manhattan

Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | WGN | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
John Benjamin Hickey (Frank Winter), Ashley Zukerman (Charlie Isaacs), Olivia Williams (Liza Winter), Rachel Brosnahan (Abby Isaacs), David Harbour (Reed Akley), Daniel Stern (Glen Babbit), Katja Herbers (Helen Prins), Harry Lloyd (Paul Crosley), Alexia Fast (Callie Winter), Christopher Denham (Jim Meeks), Michael Chernus (Louis 'Fritz' Fedowitz), Eddie Shin (Sid Liao)

Frank Winter

Frank Winter

Jeden z hlavních vědců, génius a zároveň excentrik.

Sezóny 2
2014 - 2015

Frank Winters je smělý excentrický sebedestruktivní génius, který vede skupinu vědců v rámci projektu Manhattan. Je to vědecký purista, který věří v práci nade vše. Má velice málo přátel, upřednostňuje vědu a myšlení. Ve skrytých zákoutí fyziky hledá a nalézá jednoduchost a čistotu, kterou tak postrádá v chaotických vztazích s lidmi. Kdyby nebylo jeho ženy Lizy, už dávno by se z něj stal poustevník. Teď, když ho vojenské tajemství od ní odděluje, cítí se naprosto sám a tato ozolace bude mít velké následky.

Thumbnail Play icon

Foto: WGN

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Valada06

Pro mě zdaleka nejlepší postava celého seriálu!

čestný člen redakce
1.1.2016 | 15:23:54

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama