Manhattan
92/100 - 53×

Manhattan

Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | WGN | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
John Benjamin Hickey (Frank Winter), Ashley Zukerman (Charlie Isaacs), Olivia Williams (Liza Winter), Rachel Brosnahan (Abby Isaacs), David Harbour (Reed Akley), Daniel Stern (Glen Babbit), Katja Herbers (Helen Prins), Harry Lloyd (Paul Crosley), Alexia Fast (Callie Winter), Christopher Denham (Jim Meeks), Michael Chernus (Louis 'Fritz' Fedowitz), Eddie Shin (Sid Liao)

S02E02: Fatherland

S02E02: Fatherland

Frank na konci první řady zmizel neznámo kam. V druhé epizodě se dozvíme trochu více o jeho momentálním působišti a také něco málo o jeho minulosti.

sk
20.10.2015
191 000
45 minut

Frank se ocitne v internačním táboře a je ponechán osudu v opuštěném bloku cel. Než ovšem dostane spolubydlícího. Je to ale opravdu tak?

Charlie mezitím přebírá velení nad projektem a formuje skupiny a rozděluje úkoly. Helen je neklidná a vyzvídá na něm informace o Frankovi, ale Charlie ji odstavil na druhou kolej. Chce za ní udělat čáru a začít s těhotnou Abby znovu. I proto jí nakonec prozradí, co na Kopci vlastně dělá. Abby na to reaguje po svém a má velice kreativní nápady.

Zatímco si Frank prochází složku, kterou mu ve vězení nechal Avram Fischer, zjistí že Straka nebyla tím, kdo nacistům vynášel. Že to vlastně všechno bylo úplně jinak.

Foto: WGNHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Tato epizóda bola jedným slovom neskutočná. Tato 2 séria bude podla mna jedno velke prekvapenie

24.10.2017 | 23:33:28
garvon

slusne

26.10.2015 | 0:49:26
RaDeOs

Drsné.

22.10.2015 | 15:57:31
KevSpa

Neskutečný psycho.

webmaster, korektor
22.10.2015 | 1:41:19

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama