Manhattan
92/100 - 53×

Manhattan

Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | WGN | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
John Benjamin Hickey (Frank Winter), Ashley Zukerman (Charlie Isaacs), Olivia Williams (Liza Winter), Rachel Brosnahan (Abby Isaacs), David Harbour (Reed Akley), Daniel Stern (Glen Babbit), Katja Herbers (Helen Prins), Harry Lloyd (Paul Crosley), Alexia Fast (Callie Winter), Christopher Denham (Jim Meeks), Michael Chernus (Louis 'Fritz' Fedowitz), Eddie Shin (Sid Liao)

Abby Isaacs

Abby Isaacs

Manželka nového fyzika na Kopci, jež má problémy sžít se s novým prostředím.

Sezóny 2
2014 - 2015

Abby vyrůstala v sekulární židovské rodině na předměstí Brookline, v Massachusetts. Tím, že její manžel Charlie odmítl nabídku pracovat v rodinné firmě, způsobil roztržku, jež se zatím neurovnala. Abby zůstala ke svému muži loajální a je pyšná na to, že je Charlie na svém poli působiště výjimečný.

Abby s Charliem nesdílí žádné společné zájmy, jen syna. Ale jim spolu dobře a užívají si života. Abby je shovívavou matkou, má kulturní přehled a je společenská. Stále je ale na Kopci nováčkem a veškerá pravidla a zákazy jí připadají jakkoli zvláštní.

Thumbnail Play icon

Foto: WGN

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama